Ar priesingybes traukia ?

Ar priesingybes traukia Apkabinimas ?

Sakoma, kad sviesiaplaukius traukia tamsiaplaukiai, rudaakius-melynakiai… O gal kaip tik traukia panasumai Mirkt Kaip jus manote Mirkt ?

as tamsiaplauke, bet mane irgi traukia tamsiaplaukiai Juokiasi o jei kalbant apie charakteri, tai manau, kad priesingybes traukia…Taip juk pora turi papildyti vienas kita…

taip Taip
man labai patinka grazios ir protingos Laimingas

traukia panasaus charakterio ir panasios isvaizdos. tamsiaplaukiai- Gerai
kaip bebutu, vis tiek zmones yra skirtingi- visiskai panasios antros puses gal ir neegzistuoja.

visi mes turim savo + ir - Taip

priesingyves traukia kaip magnetai(bet manes dar ne viena nepritrauke)Drovus

tuomet reishkias tu negrazhus ir neprotingas (; . o shiaip manau gal ir traukia prieshingybes, bet dazhniausiai tokios draugystes netrunka ilgai.

Man patinka panasaus charakterio, poziurio, interesu asmenybes… Nors…nesakau, buna, kad ir priesingybem negaliu atsispirt…Mirkt

Va va, bootent ir as ta pastebejau, kad labiau traukia ne priesingybes, o panasus Mirkt

traukia kaip turi but, is patirties: as rudaakis- ji melynake, mano muzikos ji pernest negali, as jos. ji zema, as didelis (apie 20cm aukstesnis). ji letai valgo, as greitai, kai as bunu liudnas - ji linksma ir atvirksciai, ir t.t. tiesiog nesutapimas didziausias, bet traukia mus kazkas Cha cha

As tai renkuosi pagal pirma naktyCha chaCha chaCha cha

manau, kad pagal isvaizda tai atsitiktinai tos prisingybes…o siaip tai charakterius priesingus traukkia…manau…Mirkt

Na manychiau kad jeigu xarakteriai butu per daug prieshingi,tai pradedu uzhknisti! jeigu kiekvienam dalyke kitokia nuomone,acibostu ginchytis! o kas del ishvaizdos…galiu pasakyti tiek kad myliu rudas akis Myliu nors pas mane zhaliosMirkt

priesingi charakteriai manau kad tikrai traukia

moskliškai įrodyta, kad pasakymas, jog traukia prie priešingybės yra visiškas apsurdas… pagal Froidą, visi renkasi savo antrąją pusę panašią į tėvą/motiną…Liežuvis

Priesingybes traukt tai traukia, bet daznai ir skiriasi, nes taip ir lieka per daug skirtingi ir nesuprate vienas kito Nekaltas

va cia pritariu…is dalies Cha cha

as nezinau kodel bet mane traukia POLICININKAI
nezinau kodel bet per menesi bent karta tai tikrai TRAUKIA Juokiasi

bet is kito puse argi vaikai nebando priesintis tevams ir nebuti tokie kaip tevai juk tame ir yra kartu konfliktas kad vaikai nebuna kaip tevai. tai yra paaiskinsiu logiskai kadangi vaikai sieki buti tevu priesingybes todel ju priesingybes buna tevu tipo ar mano mastymas neteisingas?

manau gamtoje viskas viksta ne be priezasties kaip gyvenimas vyksta bangomis jei po pjankes (kai buna gera) turi laukti sunkus rytas kaip prie teigiamas polius traukia neigiama taip ir zmones gamtai nemazai ka pasipriesina bet zinoma as sneku ne butinai apie isvaizda bet apie charakteri ir tt