Ar pesimistas gali tapti optimistu?

Ar pesimistas gali tapti optimistu?

kaip jus manote, ar pesimistas gali tapti optimistu? Jei taip,tai kokiom salygom…Ir kaip galima padet zmogui tapti optimistu?

negali. nebent imanoma tik 1 is mln variantas…Aš nekaltaso wa is optimisto i pesimista greiciau galima persiversti Apakęs

Zinoma, kad gali…reikia tik pastangu, kad pradet gyvenime matyt ne tik juodas spalvas, bet ir baltas…

O kuo save tas žmogus laiko? Pesimistu ar realistu?

Nematau reikalo pesimistui tapti optimistui Cha cha Cha cha

Jeigu pesimizmas yra jo gyvenimo budas tai ne. Liežuvis

Tas zmogus save laiko pesimistu…

Yra tokia knyga Peter Kummer “Nieko Nėra Neįmanoma” GeraiGeraiGerai

[quote]mazhula raše:
kaip jus manote, ar pesimistas gali tapti optimistu? Jei taip,tai kokiom salygom…
[/quote]

Gali. Jei teisingai padarysi. Cha cha

Pompa - Aš sugrįžau

PESIMISTAS: - Blogiau ir buti negali
OPTIMISTAS: - Gali, gali. Mirkt
Tai kuris is ju optimistiskesnis Cha cha

Lietuvoj gyvendamas??? juokauji??? Šypsena)

Iš Merfio dėsnių:
Optimistas tiki, kad mes gyvename geriausiame pasaulyje, pesimistas baiminasi, kad taip, ko gero, ir yra.

Aciu visiemsGėlės,kad bandete padeti… Eksperimentuosim…Mirkt Vieni sako,kad pesimistui bendraujant su optimistu, pesimistas tampa optimistu! Na nezinau ar tai tiesa, bet gal…Pagyvensim, pamatysim…Cha cha

koks gimei toks ir liksi Cha cha

nu jo… sunkiai pakeisi tokias paziuras…

Dziaukis, kad isvis adr turi kokias nors paziuras, nesvarbu OPTI ar PESI mistiskas Cha cha

gal padetu vaistai antidepresantai - xanax, prozac, fevarin, fenazepam, amitriptilin (atrodo taip rashosi Mirkt ) ir kiti panashus Nustebęs

viskas imanoma…tik noro reik…Šypsena

he as tai galiu drasiai rezti apie save,esu uzketejes optimistas,jau nuo mazu dienu ir niekas manes jau nepakeis,nebent mane pagrobtu ufonautai,bet deja…Cha cha
=]