Ar patinka UK?

Ar patinka UK?

Salis, zmones?

nebuvau-nezinauNekaltasCha cha

My pusbrolis ten dirba tai sake visai nieko tik oras kiek dregnokas o zmones kaip ir visur yra visokiu

nebuvau …Liūdnas -nieko nezinau Ne

Salis gal ir nieko, bet jau zmones tai ne duok Dieve idijotai kokretus nu nevisi gal bet…

Maciau is lektuvo ir tik tiek, kiek vaziavau autobusu Šypsena Gamta, avys ir viskas, ka maciau buvo grazu Taip Dar patiko tai, kad eismas priesingas nei Lietuvoj Šypsena Labai chiotkai atrodo Taip

neteko ten butu taip kad negaliu ir spresti patinka ar ne…LaimingasNeNekaltasJuokiasiLiežuvis

Is dalies patinka, is dalies nepatinka. Niekaip neimanoma vienareiksmiskai atsakyti, nes vien jau UK ir Londonas yra du skirtingi dalykai Mirkt O kur dar galybe ivairiu mazmoziu ir detaliu…Nekaltas

Nebuvau, todel nezinau patiktu man ar ne…:

hm… sprest negaleciau nes nebuvau, bet manau man patiktu Šypsena

Salis patinka.nors…yra ir ten visokiu rajonu, kur tikrai nenoreciau gyventi…Zmones?na ju daugybe ten, ivairiausiu tautybiu, o patys anglai nykstanti rusis?!

dar neteko pabuvot tad nzn Nekaltas Angelas

O kurie čia? Nekaltas

nu man asmeniskai mergos tai VeeeVeeeVeee negaliu ziureti tokios tesles kad baisu IgnoruojuIgnoruojuIgnoruoju

Taip

Ypac sostinej Cha cha

Anglai nyksta, mumi, juos uzvaldydami, pleciames…Nekaltas

Cha chaCha chaCha cha

Ner taip blogai…Nekaltas

kaip cia pasakius, as gryzes galeciau ziureti i Lietuves ir vargo nematyciau o ten blee papai kad krenta IgnoruojuIgnoruojuIgnoruoju irgi baisios KietasKietas

Tai sit kaip laika Londone leidai - tarp kliusku Baisu
Nesistebiu tada, kad labai patiko Nustebęs

man UK patiko tik vienu riekalu t.y piniginiu ten dirbai uzdirbai ir gali leisti o va cia pas mus tai reikia dar daug iki tokiu pinigu, o gal tokiu ir niekada negausi ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia