Ar patariate isimesti windows xp?

Ar patariate isimesti windows xp?

Verta as isimeciau… JEGA man patinka su problem nesusiduriau o instalinus tai jau visus draiverius jis jau pats atpazino net nereikejo kitu kisti Šypsena nes winXP jau savije turi naujausius draiverius…

Dekui, na dabar tai jau tikrai desiuos tuos xp. Sugundei.

Jei nori problemu su aparaturine bei programine(piratine) iranga dekis XP.
Idomu ar daug atsirastu kurie naudoja vien legalu softa?

Tikrai tikrai instaliuok Gerai.
Verta, nors buvo tiesos, siek tiek problemu atsiranda, man didziajai softo daliai reikia patch’u, kad veiktu ant WXP. Kartu su tais patch’ais daznai gauni ir atnaujinta apsaugos sitema, tai ir crack’o mandresnio reikia. Va as niekaip narandu tokio ant 3DSMAX… Nors jeigu kantrybes turesi, bus gerai.

Trumpiau: WindowsXP Gerai
Šypsena

Windows XP, yra geras, del to kad nera trukinejimu, jis grazus, patogus, nera problemu su draiveriais ir tt.
Bet as ji Uninstaliavau del tos priezasties, kad neveikia labai daugreikalingu programu ir zaidimu.
O taip jis gana neblogas.

Nepatinka man WindowsXP, nors per ji dabar ir rasau. Namie niekada nedeciau XP, del darbe su dirbti tenka. Aisku, cia tavo reikalas koki Windowsa mestis, bet as tai nesiulyciau.

o ant 98 upgreida padarius aaaaaa Šypsena problemos islieka Šypsena

Na visumoje WinXP yra Gerai
Pradzioje, kol nesusitupejo nei softo gamintojai, nei patys Fortkiai patartina skaldyti HDD i dvi at tris dalis. I viena instaliuoti Win98SE o i kita WinXP. WinXP pakankamai stabilus net ant FAT32, NT serijos branduolys pats savaime apie save kalba. Ne vienas is cia kalbejusiu nepasake kad Win2K yra meshlas. Iki siol tai stabiliausia sistema, skirta darbui. Manau su laiku WinXP nenusileis pirmtakui. Stai sulauksim kokio WinXPSE or something Šypsena ir bus galima palikti tik viena sistema.
O draiveriu dar nera Acorp modemui, tenka isdurineti su Win2K draiveriais ir pavyksta.
Nera draiveriu Input Card VC100, bet numetus pora failiuku is Win2K kolekcijos - vaziuoja. Zodziu bandyti galima ir reikia, o palikti vien ant WinXp gal dar ankstoka. Beje namuose visiskai nusispjaut kuri is XP naudoti.

Wo Gerai spalvuotas, sukasi greit, tik zaraza RAMa kilogramais ryja, be 256MB ten nera kas veikt parktiskai, o su mano arbatpinigiais dar 128 nenusipirksi, gal bratanas susimils kada po kokios xalturkes stolnika numest. Dasidesiu savo nuo buterbrodu. wo

Ash visada uzduodu klausima,o kas pasikeis? Spalvos bus grazesnes,reiks det papildomo ramo,ne visos programos veiks Šypsena Ne,nejauciu poreikio tokiai os Liežuvis

Nu blyn ,net nervas sueme,jei pas zmones kreivos rankos,tai jums ir win98se per sudetinga sistema.

1)Kas liecia draiverius,nezinau kas kokia gelezi turit bent,jau pas mane viska susiranda ore pats,aisku tinklo kortos,garsos kortos,vaizdo kortos draiverius veliau reikia sudeti gamintojo,nes nepaliksi gi by default Šypsena,bet is esmes gi juk dirbti galima.
2)Kas liecia games ant Xp nepavyko palesiti tik Simsu ir kazkurio NFS(beje 5 kuris daugeliui Šypsena tipo neveikia) puikiausiai ejo
3) Pries dedami XP aisku reiketu pasieskoti ineta infos ar tiks jusu hardwaras,kad nebutu kaip mano vienam pazistamui Šypsena 300 Cel+64MB ir zmogelis po to nuliudes,o man 98 geriau veike Šypsena
4) Del Xp configo reiketu nepamirsti,kad egzistuoja nemazai web saitu skirtu sistemo tweakingui,nes be jo kaip be butu gaila Xp yra kiauroka Šypsena
5)Del sistemo draugiskumo useriui,patinka komandine eilute Šypsena dekites FreeBSD ir Linux

geriau jau windows2000…

Gal paprasciau norejote pasakyti,nes visi prie ju iprate ir maziau naudojantis resuru OS.Va vakar isbandziau ant Pii 233 + 128 MB ir veike Šypsena.Arba kaip sakoma moralas Xp puiki sistema turintiems puiku pc

aisku verta, jokiu problemu jau puse metu neturiu

o sistema tai zjbs

Vienoje temoje Albinas buvo numetes kelis linkus i WinXP tuningo saitus. Tai viename is to sarasiuka, deja rusu kalba, buvo aprasyta kelios nelegalkes kaip atsikratyti to ar kito komponento, kuriu nesimato WinSetupe. Mesendzeris vienas is tu , kuri galima isdrozti pakeitus atitinkama registro reiksme i unhide ir tada is WinXP setupo paprasciausiai gali ji isinstaliuoti.
Aisku, jei tau to reikia.
Gal Albinas pametes tas nuorodas, nes as ju neissaugojau o kai ka pasitvarkyti ir man pribrendo laikas.
Buvo Albino tema… kazkas panasaus… WinXP vartotojams ???

juras rašė:

beje ta proga klausimukai du:
1. uzsikraunant kompui pastoviai ismeta massengeri kazkoki. startupe jo nera. ka su tuo daryti?..
2. pastoviai siulo daryti apdeitus. kazkas sake, jog gali uzlauzti, jog nelegali versija. ka manot? daret kas nors? verta?

dekui labai Šypsena

Atkasiau…
Jei norite kas MS Mesenger nesikrautu startuojant WinXP istruinkite registra
HKEY_CURRENT_USER\ Software\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Run\ MSMSGS

pastoviai siulo daryti apdeitus.
Update gali isjungti is sisteminiu nustatymu ir nesuks tau shariku…

dekui Gerai. o del apdeitu tai man netrukdo, tik norejau suzinoti, ar verta juos daryti Šypsena

2 juras

Gali daryti be problemu viskas veiks ore.Aisku,jei pas tave Xp kuriu serialo galas 2B7Q8

dekui dekui Šypsena padariau ir viskas normoj. tik dar problemos - labai bjauriai meto karts nuo karto Ie erorrus Liūdna ka daryt?..