ar pasitikite valstybiniu egzaminu tikrinimo komisija?

ar pasitikite valstybiniu egzaminu tikrinimo komisija?

man nelabai patinka kad mes nematome to ka paraseme per valstybiny egzamina ir kur padareme klaidas. Ka jus apie tai manote?
as noreciau kad nors internete parodytu musu darbus ir ne dali o viska. Ar man pritarete?
as abejoju kad mano darbas bus tinkamai istaisytas nes visi daro klaidu:/

Kaip parasysi, taip ir gausi Nekaltas O pasitikiu tai 100%, kox tolkas jiems mazinti balus?

Na as pritariu tam,kad butu parodyta.O "tolkas" gali buti.Kaip manai koks reikalas mazinti stojancioji balus?TAi cia tas pats…JUk zada padaryti,kad mokykliniu egzaminu darbus spec.grupe sukurta tikrins.Pvz.vienus metus vieno raj.kitus kito.Butinai turi parodyti mums musu darbus!
Pritariu 100% tau.

kuo jei daugiau sumazins balus tuo daugiau pinigu gaus WOT.

As vistiek valstybiniu nelaikysiu, tai istikruju man dalampacki Cha cha

Girdejau, kad jau ir valstibinius egzus galima nupirkti, kad tiesiog pakeicia pazymi duomenu bazeje, kuri yra kompiuteryje… so…Ne

pasitikiu 100%. Jiems nera jokio tolko mazhint pazhymius… Otie kur shaukia kad mazhina, tai tikriausiai dundukai, kurie vos vos ant ribos ishlaiko egzus. Su mokykliniais egzais kitas reikalas, ir tai nelabai tikiu kad gali mazhint… Gali nebent pakelti jei tarkim "saldainiu" nuneshi. Mano matiekos mokytojas priklauso tai valst. egzu tikrinimo komisijai. Tai tu net pavardzhiu nezhinai, nei ish kokio miesto ir kokios mokyklos. O savo mokyklos darbu ishvis neduoda taisyt. Beto tuos darbus tikrina ne vienas asmuo, o keli paeiliui. Del nupirkimo mistika… nebent visa komisija nupirksi, o tai yra nesamone, pigiau isheis bakalauro baigimo diploma nusipirkt. Del darbu parodymo tai nesutinku, gerai kad ju nerodo… O tai visokie nusmurgeliai kurie galvoja kad geriau ishmano dalyka uzh komisijos narius pradetu skundus rashyt, verkt prie komisijos duru, pavydet tiems, kurie neduok Dieve daugiau gavo. Nu dabar galit pult, durnium vadint man px… chia mano nuomone…

Valstybinių komisijoj ypatingai žiaurių klaidų negali būti, nes taiso ne po vieną, o po du, kartais net tris vertintojus. Specialiai "numušinėti" nėra jokio išskaičiavimo, nes nežino, kieno darbus taiso. Dėl supažindinimo - nepritarčiau dėl tokios priežasties, dabar laukiama rezultatų savaitėmis. Pradėjus juos rodyti (tik nereikia galvoti, kad juos galima būtų pasižiūrėti internete - manau, kad tie keli šimtai tūkstančių darbelių - visų dalykų visų laikiusių JuokiasiJuokiasiJuokiasi), rezultatų tektų laukti mėnesiais. Net ir prie senosios korumpuotos sistemos, kai buvo atskirai baigiamieji ir stojamieji, niekas tų darbų nerodydavo.Taip

na ka, pernai laikiau 3 valstybinius… jie tikrai nezino ka taiso, nes ant egzu lapu uzklijuoja bar koda su eiles numeriu kur sedi audotorijoje… taip kad klaidu gali buti ir uzklijuojant ji, ir tau prisikirs kito zmogaus darba… buo per viena egza, kazkas mano vietoj jau sedejo, ejau i komisija aiskintis, tai ji isvare ir as atsisedau… va cia tai negerai… butinai ziurekit kur sedat!
o darbus tai galetu duoti paziureti, kam tas slaptumas (o gal pinigu taupymas)… kazkaip neitiketina kaip viena pirmune is matkes surinko 20balu, nors mokejo… jauciu jai kazkas buvo su eiles numeriais netaip, nes neitiketina paprasciausiai…
anyway, manau kad yra per daug galimybiu sumaisyti darbus, kai jie koduojami…
o vertinimu daugiau maziau pasitikiu…

Pritariu Juggler Gerai
Taiso ne vienas vertintojas, darbai koduoti, yra pateiktos gana grieztos vertinimo instrukcijos (pati jas esu macius ir pagal jas daug kas galetu taisyti, nereikia dideliu specu buti- visi atsakymu variantai pateikti). O jei leistu ziureti tuos darbus, tai beveik visi ir eitu, isskyrus tuos, kur 100 gauna Šypsena Gera sistema, tokios geros Lietuvoj dar nera buve Gerai

manau dabar per daug sudetinga blogai istaisyti Cha cha. pasitikiu vertinimu. visu, iskyrus valstybinio interpretacijos egzamino, nes kur uzdaviniai, ten yra sprendimai, atsakymai, ir nieko nepakeisi, o interpretacija per daug subjektyvus dalykas. dauguma mano pazystamu, kurie laike si egzamina buvo nustebe del rezultatu. as irgi, nes gavau per daug Juokiasi. deja, faktai yra tokie, kad zmones visgi kazkaip sugeba nusipirkti pazymius (galu gale ta koda juk galima uzsirasyti!). mano teta turejo pazystama vertinimo komisijoj ir siule man sitaip truputi pasikelt matiekos bala. bet kodo neuzsirasiau, pazymio nepasikeliau ir viskas buvo ciki. bet imanoma