Ar paprasti teisėjai, prokurorai- visi bejėgiai prieš pedofilų klaną ????

Ar paprasti teisėjai, prokurorai- visi bejėgiai prieš pedofilų klaną ???

uzsidaryk langa, bo per fortke istrauksLaimingas

vel zole rukiej?Juokiasi

Cia biski ne tas atvejas:
Ne zydO klausia, o zydAS klausia ir klausia zydiskai t.y. jei atsakinesi nesvarbu kaip - liksi durniaus vietoje.

Man Venckes zodziai irgi labai labai labai labai labai labai labai labai labai labai labai labai labai labai labai labai labai labai labai labai nenuosirdziai skamba. Ja bus kas nors ismokines taip kalbet arba "vyras" Aidas patare taip kalbet. Kitaip cia nebus, viskas aisku - ant lauzo ja!!!

Jei išmokinta,tai kodėl teko mokintis tokių dalykų?
Kuom skiriasi tikras teisėjas ir netikras? Tikras teisėjas nenaudoja nemalonių ar šiaip keiksmažodžių žodžių? o jei juos naudoja-tai netikras?

Ne apie mano vaikus kalba eina. Norėjai suerzinti,padarydamas pastebėjimą apie mano vaikus? Ar tiesiog šiaip užsiminei?

pasiziurek irasa nevenckiene o kazkoks diedas pasake mergaitei stovet prie lango.o mergaites grobimas buvo geguzes 17 ivykdytas premodonnos, gestafo, fantomo saikos su chempionu priesaky. o dar paziurek yrasa su saikos instruktazu kur paciam gale vadas saikai sako vykdykit gestapo isakyma, o mes jau jus issuksim. tu remiesi tuo ka tau pasakoja, o as tuo ka pats girdziu ir matau (vaizdo garso irasai)

Man nepatinka,kai masinei psichozei pasiduoda dėl kitų žmonių asmeninių tragedijų. Bet vis tik tai įvyko. Tai kas toliau. Vienok įdomu. Sabuntujininkams tikriausiai labai rūpėjo sudominti paprastą LT liaudį. Be abejo nebe konkrečių tikslų,kurie išvirto į galimą kandidatavimą link seimo vartų. Įdomu kas toliau vyks Idėja (banas už penktadienio žvaigždes turėtų būt nuimtas Šypsena )

Gerai patinka zmones, kurie kazkokiuos buitinius konfliktus pavercia asmenine tragedija Cha cha Gydykites, brangieji Taip

P.S. Prasom placiau apie vaiko interesus Laimingas

Ufff Vadinasi tu dar nebeviltiskas!Apkabinimas

O kalejimo irgi nebuvo?Mirkt

Dėl Pociūno kaip ir tikiu, kad ne viskas ten švaru. Tačiau, kad mūsų spec. tarnybos žudytų žmones, - vargu.
Labiau būčiau linkęs patikėti, kad ten baltarusų spec. tarnybų darbas.

Neatsakei i klausima.
Ar pastebejai, kad visose bylose veikia VSD? Tai tie sovietiniai tankistai, kurie pasiliko, kai isveze tankus.

Tikiu tuo, kad pas kai kuriuos subjektus yra tiesiog beprotiška manija visur ieškoti klastų ir sąmokslo teorijų.

Ar tiki, kad Pociunas myzdamas iskrito pro langa?
Ar tiki, kad Kusaite yra teroriste?
Ar tiki, kad Gatajevams Suomija nepagristai suteike politini prieglobsti del VSD persekiojimo?

TEISIBE surasta Juokiasi

Nesu, bet pasitikiu tais, kurie tiria bylą. Kadangi jie išnagrinėjo n sykių daugiau medžiagos, nei visokie violetinių garbinami Krivickai bei Janutienies Mirkt

EPIC

amsi kad tik amsetum, o tu susipazines, kad taip drasiai advokatauji tai “motinai”???

Esi susipažinęs su visais įrodymais, vadovaudamiesi kuriais pareigūnai šioje byloje priima sprendimus?