Ar panasios jusu esamos ir buvusios antrosios puses?

Turi ir kazkiek panasumu,bet turbut daugiau skirtumu.

Nu vieną panašumą tai tikrai visi vienodą turėjo TaipTik gabaritai tų panašumų skyrėsi Mirkt Girtas Drovus

Yra panasumu.Pradzioj atrode,kad jie labai skirtingi,bet kuo ilgiau esam kartu,tuo daugiau panasumu pastebiu.Pradzioj gal nenori pastebet tu panasumu,o weliau jie wiswien pasirodo

Yra panasumu.Pradzioj atrode,kad jie labai skirtingi,bet kuo ilgiau esam kartu,tuo daugiau panasumu pastebiu.Pradzioj gal nenori pastebet tu panasumu,o weliau jie wiswien pasirodo

aš tai jų nelyginų

Nu kad nelabai,visi zmones skirtingi Nekaltas

visi žmonės kažkuom panašus

Visiskai skirtingi!!! Kaip dabar pagalvoju, tai dabartinis labai panasus i mano tėti. Tik matau, kad panasus tik gerosiomis savybemis Taip Issirinkau geresni Taip

visi jie buvo skorpionai pagal horoskopa Taip Taip tai vienintelis sutapimas.

begėdė, besarmatė… Juokiasi įtariu, kad pasirinkai su didesniu gabaritu Girtas

Smilėja, ne su didesniu, o su atitinkančiu normas KietasA tai tu turbūt jau didžiausią pasigriebei Girtas Juokiasi

Rūgštele> Drovus… baik tu, aš pasirinkau tą, kurį labiausiai įsimylėjau Girtas

nepasakyciau. Angelas

visi skirtingi… kaip vandens lashai… ir dar visai nepanashus i mane ;]]]]]] Flirtas

miargos nūūū Piktas Kanda baikit blevyzgavot Liežuvis mes juk tokios Angelas visos apie ką jūs čia Flirtas

2 paskutiniai buvusieji buvo mergeles kaip ir as ir dabartinis irgi mergele pagal zodiaka,o siaip isvaizdos panasumo tarp ju nulis

vienodi kaip du vandens lasai Pavargęs

Nebent tai,kad dauguma linzes arba akinius nesiojo Nekaltas

kazkiek panasus (tamsus ) Liežuvis

Daugiau skirtumu,negu panasumu! Nekaltas