Ar pamenat tokį sovietinį vaistą - "žvaigždutę"?

Ar pamenat tokį sovietinį vaistą - "žvaigždutę"?

Maniau, jo seniai vaistinėse nebėra! Pasirodo velniškai klydau Cha cha

Pamenu,toks raudonas (kaip daug kas tais laikais) indelis su zvaigzdute (butinas atributas) Juokiasi. Tai kaip jis dabar vadinasi?,kokia jo dabar kaina,priminkinkit kam jis buvo naudojamas Nekaltas?

na pas mane namuos jauciu irgi dar rasciau… bet siaip geras daiktas… skausma nuima… tik kad smirdi…

kainuoja litą su centais, dėžutė tokia pat, tik bišky suapvalinta. ir sovietinės spalvos išliko. šiaip čia nuo slogos tinka, nuo gerklės skausmo, padų masažui… gi sudėtyje eterinių aliejų yra. geras daiktas. aš tai randu kur panaudot Cha cha

Aha,padeda nuo slogos,gerkles,galvos skausmo.Kiti sanarius itrindavo,nuo uodu apsisaugoti vartodavo Šypsena

spėju pasiknisus vis namuose “tokių” relikvijų rastume Cha chaman tai jos kvapas patinka Šypsena

mano namuose tokiu relikviju tikrai nebebuvo ishlike - kraustantis seniai viskas išmesta. todel dziaugiuosi is naujo atradus.

Net ir dabar negaliu priprasti prie to kvapo Cha cha

ir ash machiau Taip Šypsena

As turiu 3 dezutes nuo senu laiku ir Gerai veikia. Issilaike aktyvus. Tik atidaryt tas dezutes problema, nes labai jau mazos ir diametrai dangtelio vos ne vienodi su dezute.

Atkreipiau demesi ir as: Eurovaistineje prie kasu sudetos kruvos. O padus trinti nuo ko reikia? Vyro versija - kad “nesmirdetu”, bet gal ne… Šypsena

nuo gerkles skausmo padus galima trinti. ten yra spec tashkai, pvz nykshtys. taip pat nuo nuovargio padu masazas padeda. siaip darydavau su eteriniais aliejais, bet zvaigzdutes sudetyje ju irgi yra.

Cia paduose yra spec taskai nuo gerkles skausmo?O pedoje nykscio tikrai nera Ne yra tik didysis pirstas Šypsena

zinojau zinojau…ir dar tebezinau…ir zinoma, naudoju! Laimingas

kindziau, nu man zinok tie pirshtai tai makalyne, zinau viena, ir ta ant rankos - the middle finger Juokiasi

WithoutControl,tai kur ten reikia su “Zvaigzdute” itrint reikia nuo gerkles skausmo ar pedoje prie didziojo pirsto ar rankoje prie nykscio? P.S.midle finger turbut visi zino Kietas

Tiesa sakant,galima ir kojos didiji pirsta,ir rankos nyksti trinti.Gerkles akupunkturiniai taskai ir cia,ir cia yra Labas

O galvos skausmui pasalinti ka trinti reikia? Laimingas

turbut smilkinius, ne? Nekaltas