ar pakeltas tualeto dangtis yra vyru trukumas?

ar pakeltas tualeto dangtis yra vyru trukumas?

ivairiuose moteru zurnaluose kaip vienas is vyru trukumas priskiriamas pakeltas tualeto dangtis, kuri vyrai palieka…sis “trukumas” atejo is vakaru kur kazkam kazkodel, tai krito i akis…tad klausimas ar nenuleistas dangtis gali buti “trukumas” aaaa?

tada aš - įdealas Cha chaneturiu aš šio trūkumo Cha cha

o as ble su trukumu Liūdnas

Turejau si “trukuma”, dabar neturiu, kai gyvenu moteru kompanijoje, bet namuose darau ka norui. O kai gyvenau su draugais, tai mes taip klozeta apmizdavom, kad tik chlorkes padedavo isvalyt Šypsena

Na nelabai man trukdo toki dalykai jei wyrai turi pakelt tai mum paprasciau nuleist Šypsena siaip neyzwelgiu tame problemos Drovus

as palieku Nekaltas

Jei tik tokie vyrų trūkumai būtų tai oh my god… laimingiausia pasaulyje patapčiau Taip Cha cha

matyt trukumas…nes mane nervina kaij palieka dangty pakelta… Laimingas

man regis problema ne tame, kad dangis pakeltas, o todel, kad paprasciausiai nekurie “vyrai” sugeba ne tik klozeta, bet sienas aplinkui apmyzti…

visi turi vienokių ar kitokių trūkumų Nekaltastik šis-grynai vyriškas Cha cha

Na galbut ir gali… Kad nzn AngelasJuokiasihem… …~ Gėlė~…

o gal moteru trukumas yra nepakelti dangcio iseinant? Cha cha

Koks trukumas bet geriau nei apdaryti toleto krastai va tada butu didelis trukumas Girtas

Trukumas Taip

Jo, trukumas. Seniau bernai dangcio nekeldavo- apvarydavo ir palikdavo. Turbut panasiai kaip suo teritorija zymi? Galejai zinoti- cia tikrai buvo Vyras Gerai GirtasO dabar daugelis su trukumu- dangciu kilnotojai atsirado. Ir nezinai, ar ten tikrai Vyras Myliu lankesi, ar kas pamazgas pyle VeeeVa taip ir lieki pasimetus… Pavargęs

Gerai Taip Taip Juokiasi Pavargęs

pas manes dangcio nera… Liežuvis

problemos is to nedarau

koks skirtumas ar pakelia ar nuleidzia ar nepakelia ir neuzdeda dangcio, swarbiausia kad neapmyztu kampu Cha cha