Ar normalu, kad tik ijungus WD400JB HDD, po 2 min buna ganetinaij shiltas iki kokiu 45 laipsniu

Ar normalu, kad tik ijungus WD400JB HDD, po 2 min buna ganetinaij shiltas iki kokiu 45 laipsniu

beje HDD 7men, turiu kita 1 metu jo temp apie 20 celciju,.

neturi ka veikt, kaip tokiais dalykais uzsiiminet. Viskas cia normaliai. Beje, o is kur ta temperatura zinai? a ten tikrai yra kox daviklis ar sedi su termometru ir matuoji Laimingas ?

Gal hardas harda sildo? siaip tokia temp dar nieko baisaus bet nerimaut pradet verta, pas mane wd be jokio ausinimo 42 max buvo bet dirbant su juo, ir siaip per 2min tai gal per greit

Speju, mataij buvo tokia problema nej ish sio nej ishto ishsitryne puse windowsu ir duomenu, virusu abejojiu ar galejo buti, ir t.t. kazkas chia hardvarishkaij… beje dar idomu kai tikrini Ram su mem86 testu pastringa testas ant 11 % chiaa taijp ishejna kad jau ramam bataij?

maitiakuij tavo shakes, o viskam kitam jau irgi gali misiomis dometis. jei dar veiks, tai nebeaisku ar kokybiskai.

Del davikliu… siuolaikines mamkes ir diskai turi tuos navarotus su T matavimu, nieko cia keisto. Pas mane su Everestu rodo ir cipseto ir CPU ir hdd ir GPU temperaturas. Taip kad normaliai jei siuolaikiniame kompe ta temperatura parodoma. Dabar del temperaturu… Kaip del WD gal biski ir per didele. Pas mane Samsungas, Temperatura rodo apie 27C po gero apshilimo ir ilgo laiko, taciau pas mane in Case yra subalansuota apykaita. HDD stovi apatiniame stalciuje su ispjautu dugnu, ant priekinio panelio uzmontuotas external paduodamasis kuleris ir jis pucia salta ora i case, ir tiesiogiai i HDD apacia. Uztat HDD yra palyginus zemos temperaturos. Case gale oras ishsiurbiamas kito external kulerio pagalba. Dar kuleriai yra aisq ant CPU, ant cipseto, ant videshkes ir maitblokyje. Sistema yra pastoviai turbinta kokiais 400MHz o kartais ir visais 500-600MHz. CPU nekaista net apkrautas 100% daugiau kaip iki 55-57C kai 2500+@3613+ OC. O esant lengvam turbinimui 2500+@3200+ CPU T laikosi apie 42-47 tose ribose. Zodziu aushinimas in Case turi buti tikrai subalansuotas, tada galima butu spresti daug ar normaliai tie 45C tavo hardui. Gal visas aushinimo skyles in Case padenges centimetro dulkiu sluoksnis (Per tuos 7 menesius imanoma) tai ta hardo T=45C yra visiskai normali, jei In Case privarvolinta papildomu kuleriu ir visviena HDD T=45C tada tai jau blogai. Isvadas pasidaryk pac

krc tam ir bedos kad atidarius deze, hardas ishimtas vistek ganetinaij karshtas, sakiau temp apie 45 laipsnius ,jauchiasi. nera kad pirshtai bijo, bet karshtas, o tokio pat kito hardo (naujo ) temp apie 20 celciju, del temp man px, bet svarbiausia kad dingo puse hardo informacijos nei ish shio nei ish to…

hardo padidėjusi temperatūra pranašauja jo greitą mirtį.pamatuok HDD maitinančias įtampas.

nu pas mane toks pat bet man hardas taip neuzkaista

seip jei jie salia vienas kito, tai visai realu, kad kaista.

Nene juk sakau kad pajungiau paziuret grinaj nauja… tik laijkinaij…

Pas mane lygiai toks pats hardas- irgi buvo kad užkilo iki 40 laipsnių. Nuvariau į senukus, nusipirkau aliuminio juostelių, išgręžiau skylutes ir tas juosteles prie HDD apačios prisukau- ten yra sriegiai. Temperatūra nukrito iki 27 laipsnių- geriau nereikia ir norėt- kompo viduje tokia laikosi (dėžėj).

Nelabaij esmes supratau, gal gali foto padaryt.?