Ar normalu, kad notebook procas kaista iki 70 celsijaus ?

Ar normalu, kad notebook procas kaista iki 70 celsijaus ?

Susiduriau su tokiu reikalu, kad mano Compaq Evo N800c su 1.7 4pentium m
procu labai shyla. Kai maitinasi is tinklo ir dirba ant pilno 1.7 daznio,
pastoviai laikosi apie 50 celsijaus, bandziau ant 100% proco apkrovimo
(uzlauziau viena programa), tai dakaito iki 70 celsijaus, motinos
temperatura rodo mazdaug 10-20 laipsniu maziau. Testavau su "Aida" Ventiliatorius sukasi
tiksliai nepamenu, bet pakyla iki kokiu 3500 apsisukimu. Visa kompo apacia
pakankamai ikaista kad jau butu nejauku… Žliumbia
Kokiu turetumet minciu ? Zinau, kad cia yra ir labai gudriu zmoniu, tik
nezinau ar jie pasidalins savo patirtimi Šypsena))
Kava

na siaip visi nesiojamu procai kaista, ypac tu, kurie turi staliniu procesorius.
siaip as naudoju centrino platforma ir kompas visada buna siltas, bet nekarstas ir jokio kaitulio. gal visit ventiliacijos angos buna pas tave uzkimstos arba kazkas su ventiletoriumu

Vat neatkreipiau demesio celeronas su raidele m ar be jos? Stalinis procas ar mobile?

Tai kad pentium 4m, kompas teoriskai naujas, ish uzsienio pro skyles pucia silta, kaip ir karsta ora. Darbe ziurejau analogisko proco hp notebooka, tai dugnas saltas kaip eskimo subine… Pavargęs
Parvaziaves ish uzsieno, tad fraze "nesk i garantini" nelabai tinka Žliumbia

na, tai vistiek nesti kazkur reiks, negi nori, kad sudegtu

Tikrai kazkas netaip, arba procas idetas nuo stalinio kompo arba ant radiatoriaus pasidejes dirbi Cha cha
Beje pabandyk nuimt cooleri ir paziuret kiek ausinimo pastos uztepta, nes ji labai daug itakos turi procesoriaus ausinimui, arba isvis naujos nusipirk ir pertepk. Aisku jeigu tokie prikolai imanomi ant notebook’o, nes kol kas su ju ardimu nebuvau susidures Šypsena

darbe metosi tochiba 233 pentiumas stovi sisadiena ijungtas cooleris kartias pasisuka taciau apacia karsta, ir gerokai karsta. jie pasidedi ant keliu net nemalonu, ti va isvada tokia kad tas toshiba jau apie 4 metus sukasi su tokia tem. o siaip p klases pcu ten labai nebijo tem :} jie ka issijungs kompas + dar kuo aukstesne tem, tuo kompas dirba nestebiliai, ir suleteja, tad tokia pozymiai :}

Šiaip, maniškio tai irgi kaista. Jei laikau ant keliu ir netyčia uždengiu aušinamą angą, tai vapšče jis ten vos nedega. Neįmanoma ant kelių nulaikyt. Bet gerai, kad cooleris pas mane labai efektyvus Gerai Vos pakeliu, iškart ataušta viskas ir labai gerai eina paskui kompas Drovus

O tai jei as dabar noriu pirkti nesiojama kompa, tai is kur man zinoti koks bus ausinimas? Kais ar nekais?
Ar buna techninej charakteristikoje parasayta kas ir kaip ten turi buti?

Nu, gal per daug pergyvensiu, ash irgi ant keliu pasidejes kai kada dirbu, tai ir pasijuto shiluma. Bet siaip programos neluzineja, matyt taip ir turi buti… Cha cha

Ausinimas koks bus, toks bus. Kad procai nuo staliniu kompu kaista, tas aisku, tokie notebookai ir sunkesni del ausinimu ir pan, kiek esu skaites. Todel pigiausi notebookai eina su paprastais celeronais, pentiumais ir kitais gaid…
Va, mane biski subalamutino tai, kad ir mobyle procas isduoda nemazai shilumos Apakęs

As va nusiziurejes Asus firmos A2500L modeliuka. Ten procesorius Intel celeron 2,2Ghz. Nair sveria jis paie 3 kg. Kolega kompiuterastas sake kad patikima firma. Tai manau ziauriau neturetu kaisti. Tik va nerandu zmoniu jau turinciu toki kompiuteri kad pasiklausti, kaip veikia.

[quote]
Shvaistiklis rašė:
Ausinimas koks bus, toks bus. Kad procai nuo staliniu kompu kaista, tas aisku, tokie notebookai ir sunkesni del ausinimu ir pan, kiek esu skaites. Todel pigiausi notebookai eina su paprastais celeronais, pentiumais ir kitais gaid…
Va, mane biski subalamutino tai, kad ir mobyle procas isduoda nemazai shilumos Apakęs

Mr. Telsakoma tau jau siule http://www.nexustek.nl/tdd3000.htm , galbut ir kitiem bus idomu, kas susiduria su panasiom bedom.

Rodos mineta kaina buvo ~150 Lt.

Ash irgi shita modeli buvau nuziurejes- pigiausias ish parduotuviu su tokiais parametrais, tis va, cele-onoras. Taip ir nenuvaziavau pabandyti i pardavykla…
Ir visdelto toks kaitimas yra norma… Cha cha

[quote]
JIS_20 rašė:
As va nusiziurejes Asus firmos A2500L modeliuka. Ten procesorius Intel celeron 2,2Ghz. Nair sveria jis paie 3 kg. Kolega kompiuterastas sake kad patikima firma. Tai manau ziauriau neturetu kaisti. Tik va nerandu zmoniu jau turinciu toki kompiuteri kad pasiklausti, kaip veikia.

Nera visai normalu tachiau galiu nuramint, kad manishkis Toshiba (1.1 celkatronas) iki tiek pat uzhkaista Baisu. Gal tu ji laikai kur negauna geros oro cirkuliacijos arba jis labai daug dulkiu yra pritraukes i save. Tada reiketu su kokiu galinegsniu siurbliu jas ishsiurbti per shine esanchia ventiliacine skyle Mirkt