Ar Nick\'as gali isduoti zmogaus amziu ir charakteri?

Ar Nick’as gali isduoti zmogaus amziu ir charakteri?

Ar galima vien pagal pasirinkta nick’a spresti kiek zmogui metu ir kas jis per zmogus?Ir nuo ko priklauso koki nick’a jus pasirinkote?(jei daznai keiciate,kodel?)Mirkt

Kažkiek išduoti amžių ar pomėgius gali.Taip

bet jai nikas labai jau "vaikiskas", bet zmogus amziuje,kas tada?Tada jau nelabai kazka pasako,ar ne?Laimingas

NeNe

Tikrai galima. pvz:
PAGRANDUKAS - 15metu mazas apvalus zmogeliukas panasus i nykstuka(megsta bandeles)spoguota desine puse veido todel dazniausiai i monitoriu buna atsukes kaireje.
TRANSVESTITAS- 85metu algebros mokytojas.
NESAKYSIU- sitas neishifruojamas
PUPYTE- 26-15 metu mergina 3 kartus nesekmingai vedusi arba dar nekalta, megsta soda,geles ir gadinti ora
TRAUKVEJIS- Kvailas burtininkas kazkokiu sau nesuvokiamu budu patekes i sia pacio smegenims nesuvokiama intereneto erdve

gal dar ka gali isifruoti!!!Cha chaJuokiasi

sheip nelabaj…kartais yra tokiu niku kuriu nesuprasi…ir negali pasakyt kox jo amzius ir t.t.Šypsena

Kartais galima,pvz.manoŠypsena

Tikrau jau nieko neisduoda NeNe

idomu,ar tu tikrai gerutisŠypsenaar tik toks nori but Cha cha

jei prie niko yra prirašyti kažkokie skaičiukai,atitinkamai galima galvot kad tai yra žmogaus metai,gimimo data ar kažkas pan.čia viskas priklauso nuo žmogaus.tik jis pasirenka niką,kuris arba atskleidžia pomėgius arba ne.

Kai kurie nickai aisku kad isduoda…Siaip bent jau as manau kad zmones kurie savo nickais pasirenka savo sutrumpintus vardus yra visiskai be fantazijos.
O merginos kurios renkasi nickus a la "sexute" "katyte" - yra pasikelusios malalietkos Šypsena

O ka galite apie mano nica pasakit?

daznai einu i rusi parsineshti bulviu Nekaltas

na o ka mano nickas jums sako???Šypsena

hmmmmm reikia pamastyt!!!Šypsena

megstu versace wa ka mano nickas gali pasakytiŠypsena

manau,kad tavo nikas slepia tavo vardo ir pavardes pirmasias raides?Šypsenaas teisi?Cha chaCha chaCha cha

o ka jei mano nickui 4 metai tai amziu nelabai man atrodo atspesi Mirkt