Ar nevertetu apriboti vairuotoju amziaus?

Tai gal man savo nuskanuoti kurioj parasyta “Galioja 2 metus”? O gavau pries nepilna menesi. Jei tik turi daugiau kategoriju, laikas trumpeja is karto.

Nors ir nebesnarglius,bet kas tau suteike teise tokiu greiciu lakstyti?Gal teisikes tik neseniai isigijai?Nors metukai proto nepriduoda… Cha cha

del sirdies smugio tai gali bet kam but, amzius nesvarbu, kaimynes suzadetinis, vaziavo kartu kazkur tai jo galva atvirto, nuspaude ant stabdziu ir negyvas, masina sugebejo dar sustabdyt jau beveik negyvas budamas.

Ka duos ta pazyma? Visu pirma - siandien sveikas, praejau apziura ir uz 10min. lekiant keliu gali sustoti sirdis ir t.t. Antra - ka, jus nezinot, kaip pas mus pazymos isduodamos? Ir lavonas, itariu, gautu be problemu… Mirkt

Profesionalams-kas 2 metai sveikatos tikrinimas! !!!

del tos pazymos tai taip, as ja gavau per 10min. Tikrinimas toks pavirsutiniskas kad… Mano siaip regejimas ant ribos tai klause ar rasyt kad akiniu reikia vairuojant ar ne, krc pasirinkt galejau, pasirinkau kad ne nes kelyje man pilnai uztenka, sunkiau izvelkt toli smulkius dalykus.

tai ok ok, as kalbu apie tas kur duoda darant arba keiciant teises Taipbeje, tai jie ir nepaklause kaip man kokios reik Nežinau hmmm…irgi gerai

Zinau Šypsena Ir dar kimba prie visko is eiles Šypsena

sita, o dar zek…islaiko daba teises ir gauna pazyma…ir 10 metu nereik nieko niekur Nežinau

Ziurint kokias teises velgi. Jei profesionalas - kas 2 metus ropoti reikia, arba nepadirbsi niekur ŠypsenaKaip su megeju as nezinau Nekaltas

Neseniai teko med. komisiją pereiti, sugalvojau teises pasikeisti. Tai kaip supratau, med. pažyma gali galioti 1,3 ar 5 metus. Kaip nuspręs geroji teta - komisijos pirmininkė. Man įpaišė 5 metus, o paskui diedukas senas ėjo, tai jam 1 metus įpaišė. Tik problema kitur - su ta pažyma diedukas pasiims teises, ir važinės kad ir 8 metus… Manau būtų šiokia tokia tvarka, kad galiojanti med. pažyma būtų privalomas dalykas - be jos negaliotų draudimas ir pan. Nors kiltų didelis pasipiktinimas, tačiau gal mažiau tokių nelaimių būtų?

ko jus cia visi purkstaujate ??? Apakęsnesuprantu patys kalbate apie komisija … taigi visi vairuotojai ja praeina ir ja reikia praeiti kas 5 metai tai visiems zinoma ir patys va sakote bet kas realiai tikra praeina komisija … kiek procentu ???juk ne vienas is musu realios komisijos neinam viskas per pazystamus ir pinigelius … juk nei vienas nenorim su diedais stumdytis poliklynikoje kad gauti ta pazymele … stai kur reali situacija !!!beikit cia ant tu diedu varyti pasiziurekim patys kokie esam … Baisu

va va, kad tikrintu reik… nu bet a tai kakes ten neinformavo…ir ta pazyma nepratesiama ane? o sita kai su dabine masina varineji kai reik, tai ta pati forma tos pazymos?

tai cia jau kits reikals Mirkto siaip tai aisku neina nieks tos medicinkes, kai baigias…jei nera butinumo Nekaltasturetu but kaip kns yra vairuotoju komisija…ale ten ir mizernai tikrina… siaip cia to nepadarys, bet jei darytu, reiktu tikrai labai rimtai apgalvoti viska…

Ane? Tai siaip jei pats uz pinigelius eini, ar Tavo pazystami eina, nereiskia kad ir visi taip pat daro Nekaltas

Kazkam idomu buvo kur veiksmas vyko, tai 3km iki Mazeikiu kelyje Siauliai-Mazeikiai. Leistinas greitis 90km/h

man atrodo kad taip ir yra … jei po avarijos draudikas papraso galiojanti pazymejima jei jo nera atrodo hana su draudimu … Taip va taip ir turetu buti … bet as uz buciau jei kad ir nuo 75 metu nebeleistu sedeti uz vairo … jau tu dieduk savo atvazinejai uztenka … rasi kas tave veza Taip butu Gerai

apie kokius cia komisijos papirkimus pazymai jus kalbate, atsibuskit ten jau reikia but visisku invalidu kad nepreit. O siaip jei kas eisit tai eikit Vytenio g, Vilniuje esancioje poliklinikoje, eiliu beveik nera, i kabineta uzeini 10min pabuni ir pazyma tavo

Tik klausė mėgėjas ar profesionalas. Na jei su fura lakstai, tai profesionalo reik. O jei darbinė lengvoji - tai mėgėjas. O dėl prątesimo tai nžn, gal ir yra ten vietos dar kokiam spaudui, kad ir toliau galioja. Nors abejoju. O ėjau be pažįstamų, ir šiaip pakankamai priekabiai tikrino. Vienas buvo su akiniais, kur šampano butelio dugnai vietoj stiklų, tai jį praspyrė. Jis ten maldavo ir gražiuoju, ir piktuoja, tačiau nieks jam nepasirašė dėl regėjimo.

ane … kie kturiu pazystamu neesu girdejas kad kas eitu del to per gydytojus … Ne tai realybe Taip