Ar nepasiilgot elektroniniu gyvunu? na tu \"tamagotchi\"

Ar nepasiilgot elektroniniu gyvunu? na tu "tamagotchi" Šypsena

ir ar turejot tokius? ka auginot? Šypsena ar dabar noretumet vel pazaisti? Šypsena

turejau toki… nors nelabai ir tepatiko Nekaltas ne, dabar nenoreciau tokio… Veee nereikalingas jis man… realu gyvuna turiu (ne viena) - to man uztenka Laimingas

visai nieko butu pazhaist…kazhkur dar turetu boot namieŠypsena

kazkada turejau…bet dabar jau nebe zaisliukai tokie rupiJuokiasiLiežuvisCha cha

wa sakysit is proto issikrauste ta Simulcika, bet pries pora dienu susiradau ta zaisliuka Šypsena nu malonu prisimint senus laikus, auginu dabar is neturejimo ka veikt Šypsena

butu fajna ‘pazaisti’, bet speju, kad labai greitai atsibostuCha cha

Nepasiilgau, turejau viena toki is pirmu , kur tik vienas gyvunas, toks geltonas…

buvo noras pamaigyt vel, bet tingejau elementus eiti pirk Nekaltas

Kazkur metosi namieLaimingas tik nezinau kurNežinau

jou as irgi ta geltona turejau bet uzdiorgino grejt mania su realiais gywoonajs lengwiau… hmm nors gal ir nieko bootu ji pamajgeetŠypsena

visai prikolas butu dabar pazaist su juo Šypsena

as iki siol turiu…i siena trankau,kaip nedusta taip nedusta…

Aš ir tą turėjau …man taip pat senus laikus primena…
Kokia trečia klasė ir visi per pamokas vis juos ten visaip atseit prižiūri ir rūpinais .Geras.Visa klasė tokius turėjo…TūsasLaimingasCha cha

Jou…atsimenu auginau shuniuka Laimingas gal ir nieko butu dabar dar kokia dienele ji paauginti,…Cha cha

kazkada turejau, bet nebeprisimenu kaip ten jais naudotis reikejo

nu bet zinokit zjb Šypsena i sule nesiojuosi tai isviso Šypsena slepiuosi kad klasiokai nepamatytuŠypsena vistik 11 klase Cha cha

visai nieko butu dabar paaugint turejau tada as su 15 givunu tamagoshi Cha cha

hmz as jo nelabai ir turejau…atsimenu puske buvo palikus tai atsizaidziau… dar ir sulauziau… tiksliau du mygtukus istraukiau o apkaltinau suniNekaltasNekaltas bet ten nefainai buvo, ilgai augint reikejo, ir kai 12metu sulaukdavo drakonas neidavo nieko daryt ir reikejo ji isjungtPiktas zodziu uzteko kiek pazaidziau ir nepirkau pati.

turejau bet visiskai nepasiilgau.jau daug geriau turet tikra gyvuneliŠypsena