Ar nagliem zmonem lengviau gyventi?

Padeti tai padeda, tik su draugais tada turetu buti sunkoka Kietas

Surinku…Tk va nagliem yr geriau, kol manes nesupykdo ir as nebesusivaldes pradedu naglavot…Va tada tie nagli i medi lipa…Cha chaAš nekaltas

Nagli galbut ir daugiau gyvenime laimi,bet dar daugiau ir priesu isigyja! Daug kas ju nekencia!

Taip zinoma! Leist tai leidzia pasiekti daug-bet kaina-draugai,pasitikejimas,meile ir panasus "menkniekiai"…

As pries nagluma!!! Kas su manim??? Šypsena Man prie sirdies atvirumas,nuosirdumas ir gerumas!!! Taip

SutinkuGerai uz tai ir Alus galimaŠypsena

Na tai ir Alus Kietas Šypsena

ei is kur ji gawot?

ash gavau Šypsena nu ka as zinau ,toks gal ir nieka

Bl niekaip negaunu to zaidimo

Va format ir norėčiau, bet gaila HDD turinio… O stabdis pas mane yra HDD…

Kas per geimas koks zanras.??

Nors jei netingi tai format c: i visks narmaliai… Cha cha

Su 16bit ir ant 1024*768 lagina??? Apakęs Čia tai geras blemba, toks atrodo menkas geimas, o lagina su tokia maža grafika. NekaltasAš tai taip daryčiau. Ad-aware, Spybot, System Mechanic, ištrinčiau TEMPORARY INTERNET FILES, TEMP, COOKIES diras, Disk-Cleanup, defragmentuočiau HDD, pratrinčiau visokį chlamą iš PC ir viskas normaliai. Dar galima su antivirusine + naujausi update’ai praskanuoti. Kietas

ti KB8 Tai gal virusu pasigavai? Dabar girdejau siaucia kazkoks kur uzstabdo PC!

Beje, manau padarius format’ą viskas susitvarkytų, nes PC toooks lėtas pasidarė, kad eina nafig… Piktas

Čia ant 1024*768*16 + Max Ant 32bit. pas mane lagina, o apie AA/AF net bijau pagalvot… Cha cha

Normali čia ta grafika.

Kokia čia grafika? Tikrai gaidiška biškį. Ant kokios rezoliucijos? 1024*768 ? Labai jau bėdnai atrodo. Nekaltas

is kur parsiiust sita graju?