Ar mentas turi teise stabdyti be reikalo?

Ar mentas turi teise stabdyti be reikalo?

nesumprantu iki siol vieni sako kad neturi, mento paklausus sako kad gali, jai vaziuoji ramiai nieko nepazeidi tas izbega ir stabdo, paklausus kokio reikalo cia sustabdei sako: dokumentu patikrinimas, sitam rajone katik pavogia tokia auto kaip tavo, ir t.t. tai kaip ira istikruju?
(as nekalbu apie reidus,ten ir pats zinau kad gali)

Jiegu is tiesu nup.iz.di.jo tokia auto taj gali Šypsena GAL

Na jei tikrai tame rajone toks auto katik nuvarytas tai, tai ir yra "reidas" kai stabdomos visos tos markes auto…
Ps. cia man taip atrodo … Šypsena

Nu atceit negali stabdyti be reikalo, bet visada gali stabdyti ir tikrinti dokumentus sakydamas kad dokumentu patikrinimas arba itartinai atrodai ir t.t. , taip kad gaunasi sviestas sviestuotas.

negali nebent vyksta reidas ir stabdo visas masinas, bet pabandyk tu pasigincyti.

mentas visada teisusCha cha

Lietuvoje tokio daikto kaip "dokumentu patikrinimas" nera Mirkt Stabdyti tave nei vaziuojant masina, nei einant pesciomis del "dokumentu patikrinimo" niekas neturi teises! Kitas variantas, kad musu kodeksuose ir istatymuose yra n priezasciu, prie kuriu priedejes zodeli "itarus" keliukas gali stabdyti kiekviena Liežuvis
Del to, kad tave sustabde be priezasties, yra baudziama ( bet ta labai sunku irodyti ), o del to, kad itarimai nepasitvirtino - ne Mirkt
Bent manes, tai jau 5 metus nestabde dokumentu patikrinimui, nezinau kaip kituose miestuose, bet Vilniuje sio fokuso jau seniai keliukai nenaudoja Cha cha

durnas klausimas sakyčiau…
kaip tai mentas gali neturėti teisės stabdyti tavęs - nu nebent tu Prezidentas, diplomatas, greitukės arba gaisrinės vairuotojas su mėlynom mirgalkėm (jei neklystų shit’ų niekad nestabdoAš nekaltas)?
kaip tada patikrins ar tu negirtas, ar neveži nieko neleistino, ar turi dukumentus ir t.t.

Dar karta sakau : be priezasties stabdyti negali … o ijungtos melynos mirgalkes tai dar nereiskia, kad Taves negali stabdyti Mirkt Neatsimenu, ar draudziama stabdyti Prezidento numerius, bet visus kitus - tikrai galima Cha cha Bet yra toki grazus popieriukai (leidimai ), kuriuose parasyta, kad "si automobili ir jame sedincius asmenis tikrinti draudziama" Šypsena Kazkada toki turejau… Beje panasius dabar turi inkasatoriai …

Turetu but klientas visada teisus

Siaip tai po koncertu daznai tik isvaziavus is eiksteles daznai zaliukai stovi-tikrina ar girtu vairuotoju nera. Mane buvo azuolyno gatvej sustabde po cementofkes dar turejau i alkotesteri papust, bet nieko nepripuciau ir paleido, o uz kokiu 50 metru jau tikras reidas buvo, bet manes ten kazkodel nestabde

Aga, kai mano legendzike tamsinta, tai viena karta buvo sustabde, kad “itartinai” atrodau… Cha cha bet nieko- paleido, matyt rozha neitartina Šypsena

Vakar pirma karta sustabde kai su calibra vazhineju.Nieko nepaaishkino,tik priekabiai dakumentus tikrino,tai paskui teko svylanchiu padangu kvapa uzhuostiŠypsenaKai paklausiau ka pazheidzhiau,kad sustabde,tai pasake,kad itartinai atrodzhiau ir norejo dokumentus patikrintŠypsena

Mentas visada suras priezasti, de kurios tave sustabde Cha cha

Man labiau sekasi- paskutinikart kalbejaus pries 3 metus Liežuvis

Per paskutini menesi kalbejau jau kokius keturis kartus Cha cha labai jau itartinas esu, vienakart pesciojo kazkaip zioplai nepraleidau, kitakart antakalny uz greiti, paskui Utenoj sustojau, kur sustot draudziama, tai mentai net prie masinos sustoje lauke, kol grysiu Šypsena o kiti kartai kazkaip siaip Šypsena

Gaisrininku tikrai nestabdo, nu nebent tai buna naktis ir vaziuoji be svytureliu tai stbdo bet pamate kad tai tarnybinis auto iskart parodo kad vaziuk.

Rasputinas man rodos teisingai pastebejo. Cia kalbame apie viena is dvieju stabdymo pagrindu:

-reidas (privalo tureti visus reikiamus leidimu, gali stabdyti visas pravaziuojancias tackas)
-itarimas administracinio teises pazeidimo padarymu (mentas, sustabdes autotransporto priemone turi pagarsinti sustabdymo priezasti). nu cia populiariausias variantas. pvz. vaziuoji truputi vingiuota trajektorija ir jis turi pagrindo itarti, kad tamsta esate neblaivus ir tuo remiantis stabdyti.

reikia pastebeti, kad irodytas procesinis pazeidimas gali buti pagrindu naikinti paskirta nuobauda.