Ar megstate kvepintis? Kokius kvepalus siuo metu naudojate?

Dievinu kvepintis. B.U. CHANNEL, Wind lakes, calypso, hugo, Šypsena

kvepintis tai megstu o siuo metu turiu Bon Bons "Orange".Cha cha

man patinka DATE SPORT

Dievinu vyrishkus kvepalus…moterishki man visad budavo per saldus,o man reikedavo agresyvumo… Nekaltas tad kvepinaus vyrishkais ‘brossi’…o dabar pagaliau radau savo kvapa ‘DIAVOLO de antonio Banderas’…velnishkas kvapas Flirtas

jooooo sitie tai liux kvepalai Gerai kraustaus is proto kai vaikinas buna jais pasikvepines Flirtas
dar geri labai tie naujesni dunhill Blue desire berods Myliu

laaaabai megstu…Taip o sejp naudoju de rulz de la prada arba tokius su violetiniu sauktuku Flirtas yeeeaaa tas kvapas…

dabar kwepinuosi Emporio Armani lei/elle/she/ella ir CH 212 Šypsena Gerai
megstamiawsi- Gucii Rush Niam niamTaipŠypsena

Man labai patinka vyrishki Giorgio Armani (Acqua DI Gio),o ish moterishku tai kvepinuosi kartais 5th avenue,ir Gabriela Sabatini (Devotion).

siuo metu kvepinuosi BU ,mano megstamiausi

rytas…ankstus rytas…ieinu i vonia…o ten kvepalu buteliukas…Šypsena tokio grazaus dizaino…Christian Dior - J’adore…mmm…koks kvapas GirtasLaimingas gal man stogas pavaziaves? Cha cha

Mal labai patinka Trussardi "Python". Dar neseniai kažkokiam žurnale radau "Cindy Crawford" mėginuką, irgi labai skanūs.

Wild Wind -kazkas nerelaus…
Girtas

Date street… Super…
Šypsena

Mano mama tokius turiGirtas Jie tikrai tokie nerelus

Pati turiu Celebre irgi labai skaniai kvepiaFlirtas

Kvepalus megstu labai,dabar per kaledas bachuras padobvanojao kvepalus is anglijos parvestus,labai tingiu eiti ziuret pavadinimo!MyliuBet jie ziauriai skaniai kvepia!!
Flirtas

Siaubingai mėgstu,dabar purškiu escada moon sparkle. Kažkaip labai ilgai naudojas;/

naudoju EscadaGirtas

Tamsta, jei neesate nieko girdėjęs apie dezodorantus, tada čia jau nebe mano problema.

tai ka naudoji? naturalu kvapa?

Esu be galo be krašto išranki kvepalams. Jeigu vakar kvepėjo - šiandien gali smirdėti… Todėl kvepalų nenaudoju, nes tai būtų kaip pinigų išmetimas pro langą Laimingas