Ar megstate kvepintis? Kokius kvepalus siuo metu naudojate?

jo,kvepintis tai patinka…turiu vienus gaivius (Pergoles)o kitus svelnius kvepalusŠypsena

Cha cha Cha cha

juo…GirtasMyliu
bet va kai vaijkinas ryte paskambina ir pasako…kad tavo kvapas vis dar pas ji isiamzhines megstinyje or smth like that, niu tei ishvis…GirtasMyliu
pati megstu kvepintis skaniais kvepalais…ir dievinu kai vaijkinas kvepia…GirtasTaip

aaaaaaaaAA!!! dievishkas kvapas…mm… Drovus

Carolina Herrera 212 (woman) arba Noa…cia nuo rytines nuotaikos priklauso ir kur einu Cha cha

Liabai Niam niam man tai patinkavaniles kvapas Myliu jis toks saldus vezantis

As tai dovanu gavau “SOTO VOISE” Angelas Sie kvepalai man labai patinka!

Turiu 4 buteliukus Flirtas:
Christian Dior DOLCE VITA ir ADDICT
Gucci RUSH
Chopard CASMIR

CD ADDICT gan stiproko kvapo,nesa i vyriska kvapa.Man jie is viso vieni is geriausiu kvepalu.

Taip aha man taip pat paskutiniu metu laaabai pradejo patikt Taip mmmmm… Niam niam

Yra geri saldus kvapalai Casmir is Chopard.Oi vyrai megdavo sita mano kvapa.
Kiti dievina Angels is Thiery Mugler

TaipTaipTaip ir laaabaiŠypsena dabar kvepinuos su "little black dress"Cha cha

nuo nuotaikos priklauso…shiaip labiausiai patinka saldus kwapai.Db dazhniausiai kwepinuos sindi crawfor kweplais,bruno banani ir…ot…pamirshau pawadinima…o wasara labaj patiko tox itin gaiwus elizabeth arden-green tea kwepalai ir hugo boss.(gaila kad pastaruju dwieju jau nebeturiu ir pinigu tiek neturiu shiuo metu naujiem nusipirkt nes nemazhaj kajnuoj…)

pritariu as dievinu vyriskus kvepalus Girtas

geriausi kvepalai karves blynas

Dievinu skanu. Asmeniskai as naudoju kvepalus MEXX.

Patys geriausia kvepalai yra Halloween Girtas

labaj megstu tuos bachuriukus kurie wisada kwepinasi…Kaip faina kai kita diena ant mano drbuzhiu jauchiasi bachuro kwepalai…mmm…tiesiog swagstu…kwepalai tox uzhburiantis dalykas…MyliuNiam niamAngelasGirtasGirtasGirtas

…gucci rush …jiega… arba flower by kenzo…jiami jiami=)

Taip labai patinka kvepintis ir patinka kai vaikinas pasikvepines todel ir padovanojau jam Kaledu proga kvepalus Mirkt

o pati kvepinuos BU, WORDS ir Dream Angels Angelas Heavenly by Victoria’s Secret Flirtas

kvepintis megstu Šypsena patinka hugo boss,kenzo.ekskameishin(neatsimenu kaip jie rasosi) Šypsena va kaip tik juos per kaledas ir gavau.