Ar matete taip ;)

Ar matete taip :wink:

Nuo bicioku pas audine net kondiskes valdymo skydeliai issilyde

nesuprantu,kaip galima saves tiek negerbti,kad nuorukas laikyt peleneje Pavargęs

droo2-> AITisnikas

realiai geriau atrodo Šypsena

nesu as pedantas, o ir nuorukas seniau laikydavau pelenineje ir t.t… bet *bliamba*, sitaip, tai bbd, atsisedi i tokia masina, islipi visas murzinas, smirdintis. cia jau blt visiskas nevala turi but

cia yra tokia kategorija zmogystu, kurie nelabai jaucia aplinka, px jam ta kondiske issilydzius, nelabai jaustu jei vandens masinoj iki sedyniu butu…

tokio kiekio ne, bet butent nuo to giminaitis passata sudegino … nusipirko vel toki pati, teko vaziuot nesenai, tai panielka prie pelenines apsilydzius vel…

o tai kur nuorukas laikyt jei ne peleninej, per langa mesti ? Juokiasi

svinarnikas Kvankt?

burtininko darboviete?

rimtas klausymas kas su zulikais kontaktuoja - kokia tikimybe kad multimedia ale alpine, kenwood, pioneer bus isdrakoninta is masinos? Ar jie stebi kaip jinai sumontuota ar pofig lenda na ura ir vietoj ziuri kas ir kaip? ps. masina bilenkur metoma

nu nx ■■■■■■■ visiskas

kas per langa,kas pelenineje,bet visada ja isplaunu ir ispurtau po keliones,jei yra nuoruku Kietas

Leo, nedek, del kokio sudo isdaus langa ir isdrakonins panele. Viska jie sharina, viska jie zino, nes barygos informuoja ka ppizdint. Net ir plasmasiukus nuo visiskai neidomiu masinu lupineja, jei barygos pasako, kad kokia xyuniuska nauja virs simto lt kainuoja- tai ir lupa.

tai ka noret,man nuo sparnu posukiukus nueme baltus,is draugelio idejau geltonus paemes,vel nueme Cha chaidejau geltonus vel ir su juodu dazu uzpurskiau,jau pusmetis nejama Cha cha…bet mane biesina jie,reikes nupirkt baltus,gal emigravo tas niekadejas Cha cha

naktibledai → pas mane yra galimybe 2 din navigacija po panele pakist, ty ja neislupsi taip paprastai - reikes panele arba graziai atsukinet arba ziostkai plesti - nei sau nei man gautusi. PS. kiek konsultavausi net patys barygos sau nieko brangaus nededa…

seniui nuo zabos tuos dangtelius pavoge, kur sukasi kilpa trosui. nu pzdec zvengiau Juokiasi Žliumbia Juokiasi paskambinu i inter cars- vienetas 130Lt su mano nuolaida Vau! Vau! Vau! Vau! Vau!, tai va kaip jie viska issisarine. Apkabinimas Cha cha Cha cha Cha chaLeo, nedek, ten tie aparaturscikai dar specialiai paparina, kad galima multimedia idet, kad atrodytu, kaip gamykline, tipo tada nelupa, bet lupa viska. Mirkt Ir jiems visai pch, kad isdrakonins ten viska. Pabandyk isijaust, kokie zmones tai daro. MirktPrimesk, jei tau i diena reiketu 500Lt razkumaritsa ir nijybiot is kur valkataudamas juos parausi, nes kitaip zdochnish. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

su tais dangteliais menkas juokas, man irgi nunese ir kiek uzmatau mazdu, tai pas visas nukoseti arba samadielni uzdeti. forume skaiciau naujas lyg 100-150lt ir dar nedazytas Cha cha, issikirpau is plastmases ir su flakoneliu nupurskiau

hmmmm… parduodu 2 din multimedia - gps visi zemelapiai, antena, bluetooth mikrofonas, bukle gera Cha cha kas nori - PM PS. geriausia maciau pas mane subarike prie greiciu dezes irgi mazas dangtelis gal 10x5mm sidabrinis - jo nera. Autopliuse kazkoks auksiarankis juos gamina uz 100 lt. Gal mest visus darbus ir plastmasiukus drozt garaziuke - and duonos su ikrais uzteks ir jokio streso!