Ar laimite loterijose?

Ar laimite loterijose?

Ar zaidziate loterijose, gal esate "neraliu" prizu laimeje, jau tu teleloto po 2-4 lt neskaiciuojant, nors ir ten man Nesiseka Žliumbia … Shiaip laimejau kazkada nike ceki, kvepalus, bilietus i kinus (lievus Cha cha), o daugiau nieko … Shia savaite nusprendziau, nebepirksiu teleloto, pinigai kaip i bala!!!

Esu laimėjusi loterijose ir ne vienakart Nekaltas

Ne nerealių prizų nesu laimėjusi, tik kepurėlę, pakvietimus į kiną, raktų pakabuką ir panašų š. Nekaltas OP va mano vyras yra laimėjęs Big Star džinsus ir šveicarišką laikrodį Gerai

o as praktiskai niekur nelaimiu… jei tik yra galimybe nelaimeti - tai ji man ir pasitaikoCha cha

Vis dar laukiu savo svajonių laimėjimo Cha cha

Nu nesiseka man tose loterijose nors tu ka… Laimingas

Pries tris metus kenoloto 52 lt.

Turbut laimeciau… nebandziau lostiCha cha
Cia a’la zydelio:
-ar moki skambint pianinu?
-ui nezinau, nebandziau niekad, gal ir mokuCha cha

Man tai nesiseka kazkaip su tom loterijom. Anksciau dar vis nusipirkdavau koki viena kita teleloto bilieteli, o dabar tai jau visai nebeperku. Tik viena vieninteli karta kampus laimejau. 3Lt Šypsena Bendroj sumoj esu nemazai pralosusi Nustebęs

Viena karta, ale paciu reikalingiausiu momentu Cha cha Studiju laikais uz paskutinius pinigelius pirkau Teleloto, tai laimejau 106 Lt Tuomet laaabai praverte Cha cha O dabar kazkaip ir nebeperku, pora kartu gal pirkau, o siaip tai viena vertus pamirstu, kita vertus - kai nebesekas, tai kam metyt pinigelius i bala… Šypsena

Kam nesiseka loterijose, tam sekasi meileje Šypsena

mazi laimejimai tik patvirtina sia didzia gyvenimo tiesa Kiaulė

Sakai… Nekaltas
O kada turi pradeti sektis toje meileje, pagal viskas tas taisykles a? Cha cha
Nesiseka man, nors specialiai ir nelosiu…nebent kazhka perkant buna.
Ai, kahzka buvom laimeje…uzvalkalus kazkokius didziulius…

Lengviau pakliuti po masina, nei laimeti teleloto. Didesne tikimybe.

As vieninteli karta esu laimejes pakvietima i studija "Kas laimes milijona". Laimejau 0 lt. O veliau man paaiskino visa zaidimo sistema. Jus ten pakliuve zaidziat ne su kompu, o su simpatijas ir antipatijas jaucianciais zmonemis. Taip, kad jusu laimejimas priklauso tik nuo ju. O kad jus patiksit peredastui Girzadui - tikimybe nedidele.

As tai esu is tu kurie niekada nieko nelaimi… nors ir is dvieju rinktu viena laimetoja, garantuoju, kad net tada nelaimeciau Šypsena Cha cha

Laimejau televizoriu karta per teleloto.O paskui esu visai neseniai laimejus 40 Lt- "kas laimes milijona".

As labai atsiprasau,bet kokiam dar Girzadui?Vaitiekunui gal.?Apakęs arba kazko nezinau.

O mano viena kolegei tai labai sekasi: ir dvirati laimejo Lay’s, ir fotika, ir skalbimo mashina siemes, jau apie kvepalus, bilietus-pakvietimus i kina, kosmetikos priemones, cekius apsipirkti - nekalbu Cha cha Ale sekasi zmonems, ir meileje atrodo jai sekasi! GirtasAngelas

Girzadas vadovauja visam zaidimui. Tipo prodiuseris. Vaitiekunas sededamas prie savo monitoriaus, net nezino atsakymo. Jam paraso, kuriam padeti, o kuris jau pazaide - uzteks. Norint pasalinti zaideja, visada galima uaduoti dviprasmi klausima, o Vaitiekunas dar gali paklaidinti, kaip Ivanas Susaninas.

Vaitiekuno zodziai apie mane po laidos:

– Tai kad jis labai bl-atnas.

Geju sutve.

vilka nelaukite svajoniu laimejimo.Laimi TIK organizatoriai visi kiti tik pralaimi.Jusu busimas laimejimas tikrai Jums laimes neprides.