ar kur galeciau atsinaujinti sena kompa tiesiog sumokejes kainu skirtuma tarp senu ir nauju detaliu?

ar kur galeciau atsinaujinti sena kompa tiesiog sumokejes kainu skirtuma tarp senu ir nauju detaliu?

turiu kompa,ale jau pasenes konkreciai,900Mhz celeronas,256RAM,vaizdo korta 32mb ir panasiai,o noreciau geresnio,kokiu 2.4Ghz pentiumo,motinos atitinkamos ir vaizdo kortos naujos apie 128,RAM’o kol kas uztektu.Ar egzistuoja zmones ar firmos,kurie patiekdami man nauja produkta pasiimtu sau mano sena iranga,o man reiketu sumoketi tik kainu skirtuma.Kazkaip visur matau tik nauju produktu pardavimo reklamas,o kur deti senus nesuprantu,negi paciam pardavineti

Kaune yra "Mikrotestas" Studentu gatvej prie KTU informos fako. Ten priima senas detales ir parduode naujas arba naudotas. Tik ten siek tiek brangiau. Bet jei keisi tai apsimoka. Šypsena Kazkada pirkau Celerono 300 proca naudota uz 90Lt Šypsena

As Fortake, Kaune upgradinau savo senuka (1000 MHz Athlon) balandzio menesi. Siaip siulyciau einamesnes dalis (Pvz.: HDD) parduot per skelbimus daugiau gausi. Ash taip dariau ka ejo stumiau pagal skelbimus o likucius jau nesiau upgradint.

toje firmoje kurioje pirkai ten ir turetu pagal ideja pakeisti…

aciu
berods Kaune turbut geriausia atlikinet ta operacija.Taciau gal Vilniuj kazkas panasaus vyktu.Jei ka tai turbut reikis ir vaziuoti i Kauna.

idomu ar Vilniuje kazkas panasaus yra?

Klaipedoje tai yra "Universalas"

firmoms tai neapsimoka, atsiranda papildomi mokesciai, taip pat klientu akyse gali drasiai sakyt kad tuom neuzsiimi t.y. neikishi jiems panaudotu daliu kai jie perka nauja kompa…
kainos? Firmos kurios taip daro kainas laikys zemesnes nei rinkos, vat kaip pavizdys as pirkau mamyte+procas333mhz+ram’o 64mb kaina 80lt…
firma atlaisvina tave nuo papildomu rupesciu, pajieska, skambinimai, susitikimai grynas laiko gasinimas,bet uz tai sumoka jie tau pigiau
vilniuje kur-pasiskambinek po firmas kurios prekiauja naudotom dalim te jie ir superka-upgrade’ina