Ar kisates i kito zmogaus reikalus ir gyvenima?

Ar kisates i kito zmogaus reikalus ir gyvenima?

Apskritai ar knieti bent jau…(nors jis ir nepraso)

ne Baisu nekenciu tokiu dalyq Veee

jeigu nepraso taj ir nesikishu Nekaltas

Niekada be prašymo nesikišu. Žvaigždė~

Nieko nėra baisiau, kai kas nors kišasi į tavo gyvenimą. O tie, kurie kišasi, visada neigia, kad kišasi Mirkt

priklauso nuo zmogaus ir nuo situacijos. bet siaip lyg ir nesu labai linkes kistis. nezn net.

stengiuos nesikišti. manau gaunasi

tik manaj ar ir gaunasi? Cha cha

Teisingai pastebeta Mirkt

tai ajsq, kaip cia be manes ?..

~ taj shlukstu Liežuvis Šypsenastengiuos ne Ne~

na rejk klaust draugu gal mano sakyceu… bet stengiuos nesikyst… Nekaltas Šypsena

as be reikalo stengiuosi nesikisti!nes man svarbiau mano reikalai Flirtasturiu tokia draugele kuri labai megsta visiem aiskinti gyvenimo teorijas.uz tai gavo PARANOJOS pravarde Pavargęstikrai nekenciu zmoniu,kurie kisasi i mano gyvenima del to stengiuosi pati taip nesielgti! Taip Labas

deja kartais tenka Nežinau

priklauso nuo susidariusios situacijos, aplinkybiu, o ir nuo to zmogucio… Nekaltas…kartais tiesiog uztenka issakyti nuomone savo, kaip pasalinio asmens, ir net neprireikia kisimosi… Nekaltas

Dazniausiai,ne ,bet kai manau kad nera tavrkos arba taip bus geriau padarau viska kaip reikia Liežuvis

o jumi is kur zinot, kad taip butent kaip jus padarysit bus geriau Nekaltas…gal tam zmogui nuo to ne keik nepageres, o gal net atvirksciai jam savo savavalisku tvarkymu galit tik viska sugadinti Nekaltas

Zinau ir tiek Labas

Stengiuosi nesikist - bet jei man kazkas nepatinka,pasakau savo nuomone,o jei papraso pagalbos,stengiuosi padeti Taip