Ar kerstas tikrai saldus ?.....

Ar kerstas tikrai saldus ?..

Kai mane isdave artimiausias man zmogus ( dabar jau buvusi ),po kiek laiko atsilyginau tuo paciu . Keista , bet vietoj to , kad palengvetu , as pasijutau dar bjauriau .
Tai ar vis delto kerstas gali buti saldus ? Ar vis delto kersydami mes tampame tokiais pat keip ir mus isdaves zmogus ?

Na kersydama kuri laika jauciuosi gerai, bet veliau, daznai del to gailiuosiNustebęs

nelaimė rašė:

Kai mane isdave artimiausias man zmogus ( dabar jau buvusi ),po kiek laiko atsilyginau tuo paciu . Keista , bet vietoj to , kad palengvetu , as pasijutau dar bjauriau .
Tai ar vis delto kerstas gali buti saldus ? Ar vis delto kersydami mes tampame tokiais pat keip ir mus isdaves zmogus ?

Taip pat pasielges tokiu paciu ir tampi…

Kam kersiti zmogui jei jis padare bloga,paprastai su nereiketu bendrauti.

Kerštas nėra saldus. Kartais geriau išsiskirt, ir pasistengti likti gerais draugais. Yra posakis kas geriau ar 100 žalių ar 100 draugų? Atsakymas 100 draugų.

Jei tai kerstas,argi jis gali but saldus…

nelaimė rašė:

Kai mane isdave artimiausias man zmogus ( dabar jau buvusi ),po kiek laiko atsilyginau tuo paciu . Keista , bet vietoj to , kad palengvetu , as pasijutau dar bjauriau .
Tai ar vis delto kerstas gali buti saldus ? Ar vis delto kersydami mes tampame tokiais pat keip ir mus isdaves zmogus ?

Šiaip tai keršyti žmonėm neverta, kad ir kokie jie bebūtų. Nes bet koks kerštas grįžta su dviguba jėga. Taip kad geriausia palinkėti tam "negeriečiui" tik gėrio ir iš dušios atleisti jam jo klaidas. Va tada tai tikrai palengvės. Mirkt Mirkt

Tia kai kam suteikia pagrinda gyventi

Kerštas yra saldus,tik žiūrėk ,kad kerštas labai neatsisuktų prieš tave,o tai bus labai labai blogai.Cha cha Geriau nekeršyti.

Nelaime, suprask, kad Tavo gyvenimas negali buti tik REAKCIJA i kt. zmoniu veiksmus!!!
Dauguma musuose gyvenima "stato"
pagal tokia schema: jei tu man taip, tai as tau irgi taip…
T.y. tik reaguoja, o ne gyvena. Taip, norint gyvenima "statyti" pagal savo nuostatas, tokia schema netinka. Nebukim tik pypsintys mygtukai!
Reiktu issiugdyti savo pozicija visais klausimais, kad nereiktu tik p y p s e t i…Taurė

laumele rašė:

Nelaime, suprask, kad Tavo gyvenimas negali buti tik REAKCIJA i kt. zmoniu veiksmus!!!
Dauguma musuose gyvenima "stato"
pagal tokia schema: jei tu man taip, tai as tau irgi taip…
T.y. tik reaguoja, o ne gyvena. Taip, norint gyvenima "statyti" pagal savo nuostatas, tokia schema netinka. Nebukim tik pypsintys mygtukai!
Reiktu issiugdyti savo pozicija visais klausimais, kad nereiktu tik p y p s e t i…Taurė

Tu visiskai teisi , bet , supranti tai buvo greiciau neadekvati reakcija , zingsnis padiktuotas laukinio skausmo ir neapykantos . Sutik daugelis taip pasielgia .
O is kitos puses esu nustebes . Galiu daryti isvada , kad musu Lietuvelei vieni sventieji sugebantys atleisti ir uzmirsti . As ne toks . Nors , tiesa pasakius , gailiuosi savo padaryto zingsnio . Skaudejo ne jai , o man .

-----------SALDUS------------

Nelaimei atsakau taip:
kiekvienas is musu visada gali rinktis, kaip pasielgti, t.y. kersyti ar nekersyti, nepkesti, o gal atleisti…(nes visi esame nuodemingi), pasmerkti, ar bandyti suprasti ir tt.Is savo asmeninio patyrimo sakau, kad pyktis, kerstas ir kt. neigiamos emocijos yra ZALINGOS mums patiems, jos neturi nieko vertingo, nieko konstruktyvaus. Tai kodel mes tokiu budu save griaunam? Cia gaunasi paradoksas: kersijam kitam, o kenciame patys! As suprantu, kad gyvenime darome daug impulsyviu veiksmu, bet pyktis-labai blogas patarejas. Tada STOP! O KAS GERAS PAREJAS? Cia klausimas Tau, Nelaime. (Siulyciau pradziai pasikeisti i "Laime&quotMirkt.
Is visos Širdis linkiu sekmes!GėlėsTaurėGėlės

Medus visgi saldesnis…Liežuvis