Ar katinukas serga?

Ar katinukas serga?

nesuprantu kas mano katino akytems nutiko. taip rodos, kad treciasis vokas nebeatidengia akies (jei katinai dar toki turi). akis aptrauktra balta plevele, kartais daugiau, kartais maziau, bet tai tikrai ne kokios traiskanos. gal kas nusimanot ka?

O kodel pas veta nevezi? Siulyciau vaziuot greiciau, aisku, kad kazkas negerai katukui.

Čia kažkurios kačių virusinės ligos požymiai. Reikia pas vetą.

nuvezciau, bet kad as Vilniuj, jis Panevezy, o tevuku niekaip neprikalbinu, kad veztu, nes jie mat neturi lako, ta vat Nežinau

del katpalaikio tiek km grustis… Juokiasi

taip, tai reishkia kad tavo katinukas serga.trechiasis vokas ishlenda skelbdamas kad kazhkas negerai.kuo skubiau vezhk pas veta Taip

vilniuj pilna veterinaru. gal kuris yra arti jusu namu?

o valgyt bei gert katukui prikalbini tevukus duot??? jei gyveni/mokais atskirai nuo tevu, tai tu jau DIDELE turetum but, ir smegeneliu turetu pakakt paprastam veiksmui: liepti tevams pasirupinti savo katinu.

tai tegu jie Panevezy nuveza pas veterinara jei tas katukas jums brangus,laiko ras jei nores !!!

O tu tevu paklausk mazu jie patys nori uzsikrest??? juk jei infekcine liga tai maza ka… vdrug netycia katiniuks perdreks ranka mamai… Bus poto kaip su mano uoshviene gydesi 10 menesiu. O pradzioj nepergyveno “ai tik katinukas perdreske”.

Populiarus dalykas pas katinus kiek suprantu - buvo ir pas mano. Jei neveži pas vet, tai bent vaistų palašink - Gentamicino sulfato 0.3% tirpalas - akių lašai - manau blogiau nebus.

Tevai ziaurus, kankina gyvuna. Nustebęs

Ne, blogiau nebus. Bet tai yra antibiotikai - jų be recepto neparduoda.

Taip ir mano kaciukui buvo paraudus viena akis,visai negalejo jos atmerkti.Jam taip gan daznokai buna,bet diena pakencia o paskui kazkaip savaime praeina.Manau nieko cia baisaus nera Laimingas