Ar kasnors mate kada nuobuodesni filma uz \"About Schmidt\" ?

Ar kasnors mate kada nuobuodesni filma uz "About Schmidt" ?

Paziurejau vakar vakare filma "About Schmidt"(2002)( http://us.imdb.com/Title?0257360 ). Tai yra pats nuobodziausias ir labiausiai i depresija varantis filmas koki tik esu mates…Manau jis tiktu i savizudziu komplektuka - "virve, DVD "About Schmidt", Enigma cd only for 12.99$"Liežuvis
Bet jis nelemtas filmas niekaip neiseina is galvos, filosofine mintis apie vertui iseikvota gyvenima labai jau originaliai pateikta ir palikta paciam ziurovuj apmastyti…Nors ir megstu filmus tokius kaip lietuvoj priimta vadinti "Snobo", bet sis filmas jau perdaug.
Kas mate si filma kokios jusu nuomones apie ji?

Negi neaišku, kad šitokiu pavadinimu užkertama galimybė diskutuoti apie patį filmą, o prašoma rašyti apie nuobodulį kine.
Ką daryti, jei "About Scmidt" su reikšmingu Jack Nicholson vaidmeniu pasirodys visai ne nuobodus ir norėsis ką kita pasakyti apie įspūdį?
Steigti naują temą?
Gi galėjai nurodyti pavadinimą ir aiškinti, koks nuobodus šis filmas, o ne įvaryti tezę į temos pavadinimą…

Nesutinku. o kas trukdo diskutuoti cia ir paneigti pavadinima?

nemokink manes kaip kurti temas…jau nuo tokiu temu kaip "kajus manote apie About schmidt?" vemt vercia…as konstatavau fakta ir savo nuomone, o tu jei labai protingas tai paneig ir padiskutuok.Seip jei nematej filmo tai ner cia ko ir rasyti, o kas jei matei tai dar karta perskaityk mano pirma posta ir daeis gal kad butent diskusijom ir kvieciu, ir klausiu kitu nuomones…

…jau nuo tokiu temu kaip "kajus manote apie About schmidt?" vemt vercia…

[/quote]

Kaip suprantu, man pirmam suteikiama garbė pradėti diskusiją.
Taigi, oi kaip daug mačiau filmų nuobodesnių už "About Schmidt".
Probema tik tame, jog pamatęs, kad jis dar nuobodesnis, nusispjaunu, ir nebežiūrau toliau. Taip ir nelieka atmintyje nei apie ką, nei pavadinimas. O gailiuosi, - daug išvardinčiau.
Matant "About Schmidt" suėmė vėmimas nuo temų. Buvo baisiai juokinga Juokiasi

Todėl siūlau naują temą, kviesdamas diskusijon: Ar kas matė kada juokingesnį filmą uz "About Schmidt"

mumiem jis labai net patiko ir visai nebuvo nuobodus…
kad ir kaip tai jum nepatiktuDrovus

nemachiau ish vis shito filmo Ne

Turiu, bet dar neziurejau

taip kiekviena mulo opera Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Tai vienas liudniausiu mnao matytu filmu. Jis sukrecia pasauleziura ir i sipulius sudauzo iliuzija, kad viskas yra gerai.
Po sio filmo as verkiau kokia puse valandos.
Tai filmas apie gyvenimo realybe. Ir jame as neprisimenu jokiu spec. efektu. Tai seno zmogaus gyvenimo beprasmybe: daraisi niekam nereikalingas. Ko vien verta filmo pradzia, kai jis sedi tusciame kabinete ir akimis laikrodyje seka paskutes darbo dienos minutes…
Ir artimiausias zmogus tampa kazkokia 5 metu negriuke is afrikos gludumos…
Tai vienas geriausiu dabartiniu Nikolsono vaidmenu.Vaidyba niuansais, nedideliais mimikos kryptelijimais…Ir is karto galima nujausti ji kamuojancias mintis.Uz tai Nikoslonui galima atleisti visokias nesamones kaip "Psichoterapija" ir t.t.
Filmas tikrai nenuobodus. Man.
Jis ziauriai realistiskas.
Silpnu nervu ziurovams, linkusiems i pesimizma ir teeneigeriu kulturos propaguotojams siulau neziureti sio filmo. Kad tiketumete, kad amzinai busite jauni, o nuirsite gereitai, nesulauke pensijos. geriau ziurekite "Pomidorus zudikus" ar kitokius fantastinius siaubo filmus, kurie neitikina savo realumu, Tokie filmai bent jau nesudauzo iliuzijos, kad viskas yra gerai…

pasakei tiksliai taip kaip ir galvojau, tik neviska sugebejau isreiksti zodziais…
kas keisciausia tas filmas man visdelto patiko Nustebęs manau, kad filmas negali buti blogas jeigu poto apie ji galvoji kokia savaite…