ar kas nors bandet?

ar kas nors bandet?

valytuvus?

pries koki men tokius uzsidejau. Ka zinau, kol nauji, tai kaip ir kiti valo normaliai, o kas bus veliau nzn. Tiesa nepigios sios gumos, tai noretusi, kad ir atidirbtu atitinkamai Drovus

valytuvus bosch aerotwin, yra galimybe po 25 lt uz 1 vnt gauti, paprasti po 20 lt Nekaltas

collegehumor.com/video:1922738 Apsvaigęs

Pas mane ant keliu masinu tokie buvo…kame pliusas nzn…vale gerai, “zinovai” sake, kad neprisala zhiema prie stiklo.

bet jie i veja reaguoja

buvau uzsidejes champion tokius po pusės metu grįžau prie paprastu champion Gerai

Ne, kad prie stiklo neprilimpa, o nepraranda lankstumo, kaip, kad su metaliniu remeliu, kuris apsales nelankstus patampa Cha cha

as dar su tais paciais nuo pirkimo vazineju ir px. dar valo

uzsimoviau tokius pries menesiuka, kol kas valo gerai. pliusas tik tas, kad geriau atrodo Šypsena

markou> mazhai darbo? Klasta

is manes pavoge tokius Piktas

is taves pavoge, o VIN’ui siulo pirkt

Pas mane jau trecia ziema bus kaip tokius naudoju. Pirkau jau su tokiais. Matomai geri, nes vazineju kasdien ziema vasara. Gumos net nepradeda plyst, valo gerai, prispaudzia gera. Cia dar turbut nuo masinos aerodinamikos priklauso, kad perdaug ir per mazai nespaustu.

pagausiu ta kur pavoge tai liepsiu nusveist kapota rat style Piktas Klasta ir siaip dar man vergaus ilga laika Taip Cha cha

tegu visa masina nusveicia

tai ten ne tik masina nusveis, paliksiu garaze gyvent menesi, tegul pagalvoja ka padare

nagais siena issigrems ir pabegs

as irgi dar nekeiciau Cha cha