Ar kas bandet ka nors pirkt internetu?? Ar tai saugu ??

Ar kas bandet ka nors pirkt internetu?? Ar tai saugu ??

Patarkit ar apsimoka kazka pirkt ?
Ar gali dingt netycia is niekur nieko keletas $ pabandzius(tipo kas nors tyliai nusibraukt)?
Ir gal kas zino kiek atsiuntimas i Lietuva?

atsiuntimo kaina visur kitokia…

seip ziurint is kur pirksi, ten visokios amazon.com tai patikimos yr… o koks nors ****portalis gali ir nusukt keleta $ Cha cha

Tu matyt labai kietas ir turi VISA ar MASTERCARD, o manoji Visa elektron netinka, tai aš amazonkėjė mokejau čekiu (nusipirkau banke ir išsiunčiau už vieną litą). Viskas buvo gerai ir gavau 3 knygas. Dabar, kai dolcas pigus gali ką noras egzotiškesnio ir nusipirkti iš amazon.com Šypsena
Vienos arba trijų knygų siuntimas kainavo 6$

vo is mano visa takas (virtuali visa) jau kazkas nusuko 1.40$ vat tau ir pirkimas internetu Piktas

pasiimk israsa ir zinosi kas pasikesinoŠypsena

broliai lietuviai niekados gyvenime nesinaudokita cc internte
o jeigu jau jums labaaaaai reikia tai naudokites tik tokiuose parduotuvese kurios turi pasaulini pripazinima nes poto gali buti labai dideliu problemu. Visos cc naudojamos kardinimui gaunamos nulauzus visokias sudparduotuves tai ar jus noretumete kad jusu kredito kortele apripirktu burys carderiu ? jei ne zr i zinutes pradzia

Krumai kaireje gadina “industrini” vaizda. Apacia per tamsi, noretusi siek tiek daugiau detaliu ties tokiomis idomiomis vietomis kaip transformatoriai ir pan.

taigi…

hm… kaip liaudihskai sakoma “ishdegintas dangus”

Bandyk dar su fotoshopu padirbt gal kas nors geresnio gausis nei sita.

man tai negrazu…

1

Visai gražu sakyčiau. Man labai spalvos patinka.

vis tas pats sony dsc f717. gerokai koreguota… nzn kas cia isejo, siaip nutraukiau pro masinos langa ir pabandziau padaryt kazka gero ish tokio vaizdelio…laukiu komentaru…