Ar kam nors iš čia esančių patinka BON JOVI?

Ar kam nors iš čia esančių patinka BON JOVI?

Ar kam patinka BON JOVI? Nesutikau čia tokio žmogaus dar. Gal per trumpai čia lankausi…

Nu man asmenishkai tai nepatinka Bon Jovi…ne mano stylius…Ne

Man tai patinka. Ypac dainos is albumu "New Jersey" ir "Keep The Faith". Naujausi gabalai, mano manymu, nera tokie geri.

brrrrr… niapatynka… labaj jeu kneukia Laimingas

sibodesKanda

man labai patinka jo senas gabalas, "Always", "Bad of roses", labai graziiai dainuoja bicelis !!! Oi tikrai geru gabalu yra !!-!Taip

Nesu didele jo gerbeja

temos pavadinimas sukelia minciu, kad jau buvo atlikta dideliausia apklausa ir nerastas nei vienas Bon jovi fanas. na ash irgi toks neesu. turiu tik viena pilna jo albuma - these days ir jis vezha. o siaip dauguma girdetu jo dainu patinka. tiek senos, tiek naujos. ir pastaruju "missunderstood" gana idomi, nors gerai jos neisiklausiau - "trukde" klipas Cha cha

aš tai bon jovi atsiklausiau paauglystėj… ten tada buvo jo pati pati viršūnė karjeros… o po to jis kažkaip nupopsėjo… Girtas

Bon Jovi, tai, tipo, Britkė Pyrst, bet tik merginoms?.. Mirkt Ne, nepatinka!.. Ne O tau BEETHOVEN patinka, pvz.?.. Cha cha

nu ir palyginai cia…idomu butu suzinoti kokia muzika pac klausai?NekaltasNekaltasNekaltas

Seni albumai "Slippery when wet", " New Jersey" buvo tikrai atominiai, o po to smarkiai nusipopsijo

Kietas

nelabai man prie sirdies tas Jovi Ne

Man patinka! Flirtas ir patiks…nesvarbu ka kiti kalba apie juos Šypsena o jei nori surasti zmogu kuris sia grupe is tikruju dievina( kitas zodis cia netinkamas) tai tas zmogus - ievOSKA Šypsena

“Pats”, rašosi, mergaite! Cha cha Nes tu čia tarmiškai “didelis pacukas/pacas” parašei!.. Žiurkinas toks!.. Cha cha O kokią muziką tavo žiurkinas (ar žiurkėnas) klausosi, tai aš nežinau. Man tai patinka tai, ką ir parašiau: Liudvigas van Beethovenas. Ypač “Devintoji D-mol (re minor)” Cha cha

pirmieji ju albumai buvo jegiski o paskui popsas ir pinigai padare ytaka bet galima vertinti atsikrai vien vokalisto sugebejimus ir jo vokala kuris yra vienas geraiusiu pasaulyjeŠypsena

kaip noriu taip rasau,kas tu lietuviu kalbos mokytojas man? ne?tai vo…rasysu kaip noresiu,tau tai maisyt neturetu,o jej maiso-nezekLiežuvis

aishku kas patinka Bon Jovi… o kaip kitap… jie dieva ir ne kas kitasŠypsena)) nejau nesimato ish mano nicko?Šypsena) o dainu negaliu ishskirti nes patinka visos imtinaiŠypsena uzheina bumas pasiklausyti senu irashu, uzheina nauju, taip ir sukasi mano visas muzikinis pasaulis pagrinde aplink juosŠypsena Myliu BON JOVI!!! jau 10 metu Šypsena)TaipTaipTaip
o kas nori pakalbet apie juos tai Laiškas Šypsena

temos pavadinimaz kvailas…Cha cha
reiketu parasyti ka manote?Girtas

tik ankstyvajame amziuje na ausu nekankinaGirtasTaip
rokas sprotasCha chaGirtas