Ar jusu shuo \"dusta\" automobilyje?

Ar jusu shuo "dusta" automobilyje?

As maniau, kad jam vasara karshta mashinoj tai jis ir kvepuoja kaip gerai nuvaikytas, bet ziema irgi uzduses nors langai ir atidaryti… Kai jusu?

O raugintu kopustu a pupeliu nebuni vartojes priesh vazhiuojantMirkt?..Cha chaCha cha

Nedusta Ne

Nu ne, nes jei uzsirukyciau tai gal ir kabrioletas gautus…Cha cha

Nea, mano shunys, labai megsta vazhineti, ir nedustaTaipTaip

maniskis tik ir soksta i masina, kai reikia vaziuoti Mirkt jei nepavarges buna- dairosi idemiai pro langa ir iesko karviu (vasaros metu), o ziema dazniausiai susisukes i kamuoliuka snuduriuoja prie galinio masinos lango Šypsena

o siaip jei tau kelia nerima suns dusimas, pasikonsultuok su veterinaru Šypsena

Maniškis labai nemėgsta, kai rūkoma mašinoj.
Ale pasakau jau : nenori važiuot - lipk lauk Liežuvis
Nelipa, vis tiek važiuoja.
O dūsti tai nedūsta. Miega arbo žiūri pro langą.

Ir mano nedūsta Ne Labai mėgsta važinėtis - tada žiopso sau pro langą Taip

musu shunys labai panasus…Nekaltas Cha cha Mirkt Cha cha

Gal patikrink, ar ismetamosios masinos dujos i salona nepatenka?
Mes, zmones, galime ir nejausti mazulytes koncentracijos, o va suniukui - smirda, ir jis dusta.

nu kad neaCha cha

o ka reiksia dusta? Ar lekuoja, ar susiemes viena letena uz gerkles, kita rodo i langa, noredamas pasakyti jog truksta gryno oro?

Manishkiai mashinoje jauchiasi puikiai ir tikrai nedusta Liežuvis

Nedusta tik kartais seilytes nulasa,Liežuvis bet siaip tai sokineja nuo mano keliu ant vyro,kuris vairuojaApakęs,bet tada labai juokingai atrodo - vyras vairuoja,o ji bando ant vairo snuki pasideti.Cha cha O kai as sedziu gale tai ji guli ir miega prie manes.Apkabinimas

galbut kartais jis jaudinasi, bijo ir panNekaltas

mano irgi bet tik vasaraTaip

Mano suo dusta visais metu likaisCha cha

Mano jorkas vemia Veee kai į parodas važiuoja Cha cha o šiaip tai nea.

O gal jus sildyma uzsukate iki galo, ir sausa pirti masinoje pasidarote, kad sunys dusta? Na kad vemia Veee tai suprantu, net ir zmonem taip buna Cha cha