ar jus patriotai?

sūnus aciukas Šypsena Apkabinimas nu pasistenksiu kaip nors wat baikt mokslu ir but weterinare Liežuvis ir atsidaryt sawo gywunu gidyka…svajuko drambliones Cha cha

nesu labai didele smurtautoja,taciau su dideliu malonumu kalciau i snuki tau uz tokius zodzius…! Kanda

agno tiesiog tai tik mano nuomone apie sali kurioje gimiau…

tai aisku kad patriotai,tik tai nebutinai turi pasireikst skurdziu gyvenimu lietuvoje vietoj gerenio gyvenimo uzsienyje.be to net ir uzsienyje gyvenant galima but patriotu

o ar tu daune?;]]]

as tai patriote, va ka tik su Skamp rekia dpx Girtas ale veliaveles niekas nedave Žliumbia Cha cha

temos pavadinimas kazkaip neatitinka klausimo pirmoje zinuteje… Pavargęs

dede nesigilink, inkalk Taurė ir viskas gerai bus Juokiasi

Įsimylėjau ją kai buvau “suskė” LaimingasIšvažiuočiau su visam tik dėl Žmogaus.

Nekaltas L ietuvoje* Nekaltasnors ir gyvenu uzhsienyje, vistiek esu didele patriote ir siandien man didele svente.

uj tik nemanyk kad uzhsienyje pinigais lyja. nemoki gyventi Lietuvoj, nemokesi ir kitur, nebent brashkes skinti.

man butu be galo gaila palikti Lietuva. nesuprantu zmoniu, kurie leidzia sau pasakyti, kad tai meslo kruva. siaubas Nekaltas

Kai turesiu savo nama tai kasdien is ryto paleisiu himna ir pakelsiu veliava Kietas TaipSiaip pasiziurejus i JAV kokia jie turi pagarba velavai kartais pavydas paima…

jop ir kai ja kelia i virsu ziaumoja guma Baisu cia per dauguma sporto varzybu Liežuvis

pasiziurek i musu sportininkus - negeresnis vaizdelis Nežinau

niu nepyk bet neuzsifiksavo Nekaltas

amerikieciai istikimi ne tik veliavai, bet ir gumai Cha cha

bled tu suka Baisu Pavargęs net neatsiprashinesiu Pavargęs jeigu tau cia taip blogai, tai pyyyyzdink ish cia, ir kuo greiciau. Tokios shiukshles kaip tu ir tershia Lietuva. Neesi patriote tai neesi, bet kai dedi ant savo Tevynes tai jau geda Veee uoj dechiau tau i snuki uzh tokius zodzius Kanda

tu tuo tikra??? Teko per telika matyti musu nacionaline futbolo komanda? Žliumbia

ai tie dubudukai Juokiasi zinok nemaciau, nes manes tokia fules komanda su savo “super fainu” zaidimu nezavi Liežuvis

gali buti patenkintas ar nepatenkintas esama situacija valstybeje,bet Tevyne yra Tevyne ir ja privalai myleti,ar bent jau gerbti. taip kad,mazhamete dura tu,geriau patyletum! Kanda