ar jus patriotai?

ar jus patriotai?

wa manau kad siandien apie tai puiki diena pasikalbet Taip ka rinktumetes skurdesin gywenima bet sawo gimtojoje saleleje lietuwoje ar geresni gywenima uzsienije ???

na o prie ko cia patriotizmas? Nekaltasbe to uzdirbes kitoje salyje gali parvesti tuos pinigus ir cia investuoti,taip keldamas sales ekonomika ir t.t. Mirktp.s. speju nesi patriote,jei zodi Lietuvoje parasiai su dvejomis klaidomis Šypsena

nu seip tai joo… neturiu del ko lietuva rasyti is didziosios raides… Ne Nekaltas

Ne, mes bugailiskiai Nekaltas

gaila Nekaltasasmeniskai as esu patriotas ir jei isvaziuosiu ji vis tiek liks mano Tevyne Mirktp.s. nereikia vartyti savo zioplumo,del elementariu zioplu gramatiniu klaidu Mirkt

nusi… man ant tos Lietuvos Pavargęs

Spėju, man nebūtų didelio skirtumo kur būt - vistiek čia beveik nieko nepalikčiau. Bet nepabandęs negali žinot.

as nesiwartau tiesiog jau ilga laika lietuva rasau is mazosios raides nes nei biski nesididzioju kad ji mano tevyne…meslo kruwa ir tiek…jei butu kas gera tiek zmoniu neiwaziuotu

negaleciau palitk savo tevynes Apkabinimas isproteciau !!! Nežinau

Būtų malonu jei pasakytum savo amžių ir ar esi buvus svetur, tuomet mes adekvačiai įvertintume tavo pezalus.

aisq, kad as tai iskart nedvejodama pasirinkciau geresni gyvenima uzsienyje Šypsena nesu tokia jau didele patriote Laimingas

siaip tyngiu su tavim gincitis,nes labai sunkia diena turejau,bet pasakysiu tik tiek: o gal kaip tik del tokiu su*** zmoniu kaip tu - musu Lietuvele ir yra kaip tu sakai “meslo kruva” ? asmeniskai as nesu jau taip baisiai nusivyles musu salimi,nes nesedziu sudejas ranku ir nelaukiu kol man viska atnes ant lekstutes… Nekaltasiprato zmones prie ruso,kai valstybe rupindavosi uz juos,tai dabar bijo sikna pajudinti ir laukia kol kitas uz juos tai padarys Nekaltasslykstu man nuo tokiu zmoniu Veeep.s.nepriimk asmeniskai,nenorejau izeisti…paprasciausiai sunkia diena turejau Šypsenagero vakarelio Labas

neswarbu kiek man … esu jauna…wat ir teko nea wieneriu metu gyventi bea tevu su seneleis nes jie dibo uzsienyja. wat is dabar greit reiks palik namus mokykla wiska ir teks iswaziuot.nebuciau su tuo susidurusi nekalbeciau…

na mano nuomone ji dar moksleive gyvena islaikoma tevu Nekaltas

niu taip mokleiwe as ir islaiko mane dar tevai bet tai nereiskia kad as nematau kas dedas aplinkui…

vargsiuke Apkabinimas del to ir lietuviskai jau po biski primirsti Mirkt

tai va jei neapleisi mokslu ir gerai pabaigsi,paskui istosi i koki univera,igysi nebloga specialybe ir dirbsi gera apmokama darba cia Lietuvoje Šypsenaarba gali vaziuoti mandarinu rinkt,kiausinius vistidej ant padeklu det ar indu plaut,na dar seneliams vystiklus keist u uzsieni uz minimuma,o paskui gryzusi cesinti,kad dirbai koki gera prestizini darba turedamas vos vidurini issilavinima Šypsena

sūnus neteks man cia mokslu baik po menesio iswarau ir mokysiuos ten…

na sekmes tada tau Apkabinimastikiuosi viskas susitvarkys ir pabaigsi ten mokslus ir nedirbsi visa gyvenima pamojnu darbu ir pabaigsi bent siokius tokius mokslu - o svarbiausiai ismoksi rasyti savo gimtines pavadinima be klaidu Šypsenakad ir kokia ji butu - vis del to ji yra Tevyne Mirkt