Ar jus esate paperde klaseje !!!

Ar jus esate paperde klaseje !!!

Kas is jusu yra paperde Šypsena klasej o gal prie draugu ? Šypsena) pas mus klaseje yra toks Jonas "Pirdulis" pravarde tai jis per anglu pamoka pasisiko Šypsena)) vajezau visos mergos isbego is kklases Šypsena o kaip jus elgtumetes ? MirktLaimingas

Klasiokas per dinktanta karta Pavargęs Tai visi puole zvengt Juokiasi

nu pas mus ir klasiokas kartą per anglų ir gaarsiai Cha cha Cha cha wisi tai nulydėjo nenumaldomo juoko… oj atsiprashau, žwengo banga Cha cha Cha cha Cha cha

as sedejau su tokia merga, kuri megdavo pasisikti, bet tyliai, uztat smarve…Girtas

niu as tai nesu paperdus NeCha cha
pasikaiko kitiems…bet jau seniai buvo net nepamenu Ne tokiu pastoviu pirduliu netusim NeLaimingas

Nu as asmenishkai nea Cha cha… Bet klasioke buvo… nu blyn juoko buvo Juokiasi

nesu, nesamone, kaip norit perst eikit i tulika Kietas

Ne nemandagu,jai jau norisi reik i tulika eitiTaip

Perdem-PERDZIAM-Persim …tokie jau mes esam(bachurai) … nieko cia jau nebepadarysi-gamtaŠypsena

nu man neteko Cha cha
Ir negirdejau kad kas nors kitas mokykloj pasishiktu Ne

Na as tai ne bet buvo kazkada tox ivykis klasej tai zvengem visi…Juokiasi

Draugelis vieną kartą paperdė, tai verkėm iš juokoJuokiasi

na buvo kzakuris klasiokas uzperdes,
bet tas perdimas palyginus su tuo kas atsitiko kai as buvau penktoje klaseje, nieko baisaus nereiskia…penktoje klaseje per matke vienas klasiokas prisimyzoJuokiasiCha chaLaimingasŠypsenao tada tai luzom , kai nzn kas…bet veliau to klasioko truputi gaila buvo…

ir ash papasakosiu viena atsitikima.
Vienas buves ir dabartinis mano klasiokas, seniau (1 klaseje) lanke pramoginius ar kazkokius ten shokius Nekaltas Vienzo, uzhsiemimai vykdavo mokykloj, o mes 1-okai mokemes darzhelio patalpose. Tai va, vienos treniruotes metu, ji pashauke gamta, jis nuejo pas mokytoja ir paprashe, kad ishleistu - mokytojas ishleido. Tada po kiek laiko grizhta, kelnes jau pilnos, o tas sako "neradau tuoleto Žliumbia " …Dar dabar smagiai pasijuokiam su chebra, nors jei paciam tai nutiktu, mazha juoko butu Cha cha

Pas mane klsej buvo toks Petras,visi vadino sesko pienu Juokiasitai jis vis varydavo geras bambioskes Cha cha Apakęs

bezdeti taip nekulturinga Pavargęs

Ash tai ne Ne Bet buvo kazhkada buvo kad klasioke per etikos pamoka toki ashtru, triedzhiancio garso sklidina "pliur pliur pliur" paleido Juokiasi Juokiasi atrode kad net i kelnes pridejo Cha cha Visi mire ish juoko Taip Juokiasi Ir dar kazhkada klasiokas tox gudas, per lytu diktanta ‘pyyrst’ padare. Neacimenu kaip ta diktanta baigem, nes puse valandos zhvenge visi, net mokytoja vietoj lydesi Juokiasi

Nia niasu…beja originali tema…globalines problemos…Nekaltas

Pas mus irgi yra toks pirdunas tai kai uzshika tai visi kuo toliau nuo jo bega!!!JuokiasiPavargęsBaisu