Ar jus, bangieciai, meldziates....?

Ar jus, bangieciai, meldziates…?

Kazkaijp sedejau ir pagalvojau ar zmones meldziasi…pvz priesh miega…arba ar tay atlieka tik baznycioje…? ar isvis eijnate y baznycia…? jei taijp tay kiek laiko ir kada ? sekmadieniais ? Nekaltasaciu uz atsakymus…

meldžiamės visokiais kritiškais atvejais :wink:

cia socialine apklausa?

Kai kuriais atvejais iš širdies gilumų kyla mintys: “kad jus kakojančius sutrauktų” , kai kada, “atleisk jiems viešpatie, nes jie nežino ką daro…” ,arba, “dieve, koks tu esi šiknius, kad leidai tokiam ir tokiam dalykui atsitikti…” Įtariu, kad į maldų kategoriją tai netelpa Cha cha Mano santykiai su dievu, ypač tuo, importuotu iš bananų republikos, prieš ~500 metų - nelabai kokie Ne Musiau todėl ir maldos yra nestandartinės… Jei dievas neišklauso maldų, reikia reikalauti skundų knygos Cha cha

jei nebutu situ zodziu - “jei taijp tay kiek laiko ir kada ? sekmadieniais ?” butu apklausa. dabar gi - uzuomazgos diskusijai Cha cha

OK…Jei jeu nenukrypstant nuo temos… Kiekviena mūsų nuoširdi mintis, kažkokio žmogaus atžvilgiu, veikia kaip malda… Yra kokia, pavadinkim meditacija, kurios metu visam svietuj, į visas keturias puses ir ne vieną kartą linkima “taikos, ramybės, laimės”…Tarkime, kad tai mano vakarinės maldos versija. Asmeniškai dėl saves…priimu viską, ką duoda gyvenimas: ir gera ir bloga. Melstis dėl savęs, kaip ir nebereikia. Niu nebent patogiu metu pakaifuot nuo Gayatri mantros…ar nuo specifinio, kai kurių kraštų vienuolių dainelių…O tai jau malda nepavadinsi, greičiau “dvasine higiena”…

teologijoje - įtelpa… o jei neišklausius kyla noras “skudų knygos” - tai vadinamas nebrandus tikėjimas…

Čia buvo pokštas. Jei žmogus besalygiškai priima viską, ką gyvenimas duoda ir yra dėkingas už visą gera ir bloga - kaip jis gali prašyti skundų knygos?

kai pamačiau antrą Gėlėpostą - supratau… Nekaltas bet vėlgi - tas besąlygiškas priėmimas… turbūt nedaaugau Žliumbia

Jei gyvenimas kažką davė: žmogų į tavo gyvenimą, ligą, džiaugsmą ar nelaimę…Priimi tai. Džiaugiesi tuo ką tau davė. Kai nebeturi - džiaugiesi, kad turėjai. Kai gauni nemalonius dalykus - turi iš tų situacijų išsikapsyti ir likti žmogumi…tokiu žmogumi, kad nebūtų gėda dėl paties savęs…

priklauso nuo to apie kokia malda kalbame. jeigu apie tas tradicines, kaip “Teve musu” ar “Sveika, Marija” tai ne pries miega ju tikrai nesakau, dazniausiai tai buna per Misias, i kurias stengiuosi nueiti kiekviena sekmadieni Angelasbet jeigu kalbame apie kitokias maldas, pavysdziui kai kartais net nesamoningai paprasai aukstesniu jegu pagalbos, tai galiu pasakyti, kad meldziuosi daznai ir kaip jau sakiau kartais net nesamoningai tai ivyksta Nekaltas

kai reikalas yra tai meldziuosi…

melskites, melskites - ir dievas jus isgelbes… ALELIUJA!

taip,bet nebūtinai bažnyčioje. Tai puikiausiai galima padaryti esant bet kur. Kiek laiko? Kiek to norisi.

ash labaiausiai megstu priesh miega…kazkaijp tada bent jau man atrodo kad uzmiegu siek tiek svaresnemis mintimis… Nekaltas

meldziuosi dazniausiai baznycioje,bet misios nepatinka man. tiesiog kartais gera ten pasedeti, nes aura labai gera Šypsena

gana retai… i baznycia anksciau dazniau vaiksciodavau, db gal daugiau nei metus nebuvau. Seip man misios neptinka, nzn kodel.

Ne, nematau tam prasmės…

na kaip cia pasakius…kartais, kai is ties buna sunku-kreipiusi i dieva. galiu drasiai teigti , kad as juo tikiu ir to ne kiek nesigediju. Drovusbet as nepripazystu ispazinties sakymo… malda kartais padeda sielai apsivalyti… Angelas