Ar juokiates is monitoriaus?

OjeiTaipTaipir man taip daznai buna,kaip KBasui.
o ka pagalvos aplinkiniai irgi neimu galvon,ka nori ta tegu ir mislina…
Laimingas

Buna tokiu juoko priepuoliuku, pazvengi is sirdies.Vis ilgiau gyvensis.O kaip kitiems atrodo? Ka as zinau, tai ju ir reikia klaustiCha chaCha cha

mano drauge viena karta nepagavo kampo su kuo as kalbu, kai su drauge per yahoo masanger’i kalbejaus… va tada tai ziurejo isputus akis Apakęs
o kad siaip pazvengiu tai nieks nekreipia demesio Nekaltas

aj, visko pasitaiko… Cha cha Cha cha Cha cha

kartais pasitaiko…bet demesio nekreipiu i tuos kurie kreivai ziuri…Cha cha

ai nu visko pasitaiko. ir siaip tokiu atveju teko matyt. Tai kox skirtumas ar juoktis irs kompe perskaityto anekdoto ar is knygos Šypsena
tegyvuoja humoras

Kiek daug pakalusiu cia Šypsena

BunaTaip ypac kai perskaitai koki nors tikrai gera anekdotaTaip mano namiskiai prie to jau priprato, jog vienas kambary juokiuosŠypsena

Svarbu, kas linksma butu

juokiuosi is monitoriaus jai jame kas gero buna…o siaip tai nelabaNe

Kad is anekdotu ar nuotrauku juokas ima, tai viskas OK, bet jei nei is sio nei is to imi zvengti, reikia susirupinti, kol dar ne veluCha cha

Jei juokies,reiskias yra is ko ir del ko juoktis.Ir viskas cia yra normalŠypsenaGal aplinkiniai ir kreivai pasiziuri tuomkart,bet puikiai supranta,kad zmogutis arba kazka linxmo prisimine,arba skaito ir ziuri i kazka juokingo.Niu,nebent vaikigaliai pamate gali siek tiek palazdavoti,kad,va"nesveikas,zvengia is niekur nieko"Laimingas

Is monitoriaus nesijuokiu, juokiuos is to, ka matau monitoriuje Laimingas Pats monitorius man nelabai juokingai atrodo Laimingas

tipo gyvenime nelabai, o is monikos tai juokiesi Apakęs

toks ja tas gyvenimas !

Ja ja Taip
Juokiasi

hehe… nugi supranta, kad kazka tokio perskaiteiMirkt bet as kartais irgi nekaip pasijauciu, kai sedziu viena kambary ir zinau, kad kazkas yra namie… sedziu sau tyliai, skaitineju Banga ir kanors tokio perskaitau, kad nesusivaldau labai garsiai nusijuokti… tai tada ir pagalvoju: "Kazin ka jie apie mane masto" sedi sau viena kambary… tylu tylu… ir tik staiga cha cha cha cha cha cha…
(tie jie, tai tie kas namuose, bet ne mano kambary)
Bijau, kad koki syki pagalbos neiskviestuCha cha

man irgi buna!!! daug kam buna…ir dabar zhwengiu Juokiasi Juokiasi

buna buna Šypsena))