Ar juokiates is monitoriaus?

Ar juokiates Juokiasi is monitoriaus?

Va imi cia ka nors skaitai ir paima toks zvengimas Juokiasi, o sedi vienas savo kabinete… Netiketai ieina koks pasalietis, o tu negali sustoti, kvatojiesi toliau. Nu, ta zmogu, pamacius toki tave apima Baisu jausmas.
Ka tada daryti, kad nepagalvotu, kad tau reikia mediku skubios pagalbos??? Nes jam gi atrodo, kad tu kvatojiesi is tuscios dezes Žliumbia?

Dauguma žmonių gal supranta, kad per monitorių tu gali žiūrėti komejiją, juokingus paveiksliukus ar perskaityti anekdotą.

Kai juokinga buna,tai ir juokiuosiTaipKa cia juokiuosi …lydausiCha chaNu nieko…visi ir taip zino,kad man varztu truksta,tai demesio nebekreipiaCha cha

Buna, buna kartais. Cha cha

Stogas pavazaves Cha cha

Aha tikrai buna kartaisLaimingas

nuvaziaves jis galutinai ir negriztamaiCha cha

===========================

Žliumbia nu tikrai, kodel as viska paskutinis suzinau…ŽliumbiaŽliumbia

Kolegos iprato prie juoko priepuoliu, tai net nebereaguoja, bet va pasaliniui iejus ne kokia savijauta- visgi darbo vieta Cha cha

Gera būna pasijuokti, be to mano juokas užkrečiamas, tad kolegos dažniausiai pradeda juoktis kartuJuokiasi

juokiuos ir buna giliai dzin ka kiti apie mane tada mano.

as kartais kai durne zvengiu o paskui verkiu nret nznodama kodel…kartais priepuoliai uzeina…

taip sakant aistru banga uzlieja sirdi Juokiasi

kai nori juoktis juokiesi is bile ko.

Nu brol - taip negalima NeNustebęs. Gal zmogui beda kokia buna, o tu is jo juokiesi
Šypsena

o niekada meistru nekvietei…?gal padetu…?Cha cha

a as NezinauNeCha chaCha chaCha cha

blogiau buna kai pvz. eini vienas gatve ir prisimeni ka nors labai juokingo, ir pradedi zvengt sau Juokiasi
man shiaip retkarchiais buna…Šypsena nors nelabai rupi ka kas ten pagalvos…Cha cha

Juokiasi Nu cia jau panasu kaip is serialo "Kaip linksmintis lifte" Juokiasi