ar jums patinka tvarkytis?

ar jums patinka tvarkytis?

ar daznai tvarkote savo kambari?ar jums tai patinka?o gal nerandate tam laiko?
as tai nustaciau, kad mano kambarys atrodo kiek geriau po tvarkymo, bet po 20 minuciu jo busenos "pries tvarkyma" ir "po tvakymo" tampa vienodos…t.y sutrumpitai-koks buvo toks jis ir liekaŠypsena

Nuo tvarkymo nepabegsi… Gi kiaulideje negyvensi? O tai dar blogiau… Veee Nei tvarkytis… Tad isvados pacios persasi …

A aaaaaa paskutiniu metu kai ner kas veikt, tai vos ne kasdien tvarkaus…o su savu kambariu tokie reikalai kad turiu juos du ApakęsLaimingas…Viename miegu o kitame daigtai visi sudeti Mirkt…Tai pradejo patikt tvarkytis, nes kai daznai tvarkaus tai maziau ir dulkiu ir siuklsyciu ir pan…Cha cha O tai didziausias privalumas - visada svarus namuciai GeraiTaip …[teveliai visada pagiria Cha cha]

na man asmeniskaj nepatinka tvarkyti kambariu bet reikia

Tej aisq,kad niaNe…bet tenkaTaip

Aij man tai priklauso nuo nuotaikos…Šypsena kartais uzeina toks noras tvarkytis, bet kartais nieko nenoriu daryti, bet jei reikia tai visada susitvarkau…Cha cha

Ka padarysi bet tvarkytis tenka.IR nieko nepakeisi.

nekenciu tvarkytis…bet kartais uzplaukia neapsakomas noras tvarkytis,tai visus namus isblizginu…bet taip buna labai retaiPavargęs

Tvarkaus beveik kiekviena diena Laimingas
Patinka.

birrrrrrrrrrrr…nemegstu labaj…jau geriau balagane gywent

kaip kartaisTaip kartais labai faina susitvarkyt (tuo pačiu dar ir baldus persistumdau), o kartais tvarkausi tik tada, kai jau būtina tvarkytiNekaltas

nemegstu

Patinka tvarkytis tik savo kambaryjeNekaltas

tupas klausimasBlogaiBlogai

pas mane tas patsŠypsena

NeNeNe man nepatinka, bet… reikia

Ne ne neNe… Bet tenkaŽliumbia… Niekas kitas nesutvarkysNekaltas… Kartais mama truputi dulkes pavalo, ar grindis pasluoja, taciau visa kita privalau issikuopti pati…Nežinau

Tevai sutvarko, o ash susitvarkau tik savo stalcius, lentynas ir pan. Tai buna… gal 2 - 3 kartus per metus… Mokslo metu pradzioj ir pabaigoj… Nekaltas Aj, dar dulkes nusivalau, kai buna tvarkomi visi namai (tai buna sekmadieniais). Laimingas

O man kartais net ir patinka Laimingas
tenka priprasti kai kiekviena diena is pat ryto atsikelusi plaunu indus, plaunu grindis, siurbiu kambarius, valau dulkes, sveiciu vonia, lieju geles, lyginu drabuzius,daiktus i savo vietas sudelioju …
Ir taip kiekviena miela diena!!! PavargęsBaisuVeee
Bet atsikeli, isijungi muzika ant viso volumo… ir tada jau kimbi i darba Taip Pavargęs