Ar jums neuzknisa kai kiti zmones braunasi i tawo asmenini gywenima????????

Ar jums neuzknisa kai kiti zmones braunasi i tawo asmenini gywenima???

Tai kad nesibrauna. Šiaip, jei žmogus atviras su manim, esu gan atvira ir su juo. Bet deja, mažai kas su manim būna atviras. O gaila.

Negaliu pakęst. Ir iš vis. Nemėgstu tokių žmonių, kurie nuolat kišasi ne į savo reikalus.

nekenčiu nekenčiu nekenčiu.
apskritai nekenčiu kai kažką bando sužinot ar išklausinėt. išveda iš kantrybės.

nieks i mano gyvenima nelenda

manu kad visus žmones tai užknisa LaimingasJuokiasi

Nervina, ir tiek ;]

Ar jums neuzknisa kai kiti zmones braunasi i tawo asmenini gywenima???

Tiesa sakant ne Cha cha jei jie pradeda brautis i mano gyvenima as pradedu brautis i ju ir viskas apsiramina Juokiasi Gerai

siaip nervina… Šypsena o tu visu pirma nuimk bolda nuo temos pavadinimo Nekaltas

bbd ant tokiu

Kiti perdaug nesibrauna į mano asmeninį gyvenimą. O jei brautūsi,tai aišku nepatiktų. Žvaigždė~

Kad niekas nesibrauna beveik Nekaltas O jei ir braunasi, tai savaime suprantama, kad nepatinka.

kad nesikisa nieks… Laimingas

Tai aisq kad nepatiktu! bet kad niekas ir nesibrauna…

uzknisa Piktas

manau bet kam tai nepatiktu…

domeriz…uzuojawta…matau kai nesiseka tau tai nesiseka… Nekaltas NustebęsUzknisa zinoma…o kam neuzknistu… Nekaltas Pasiusk tokius zmones kuo toliau nors ir kas jie butu, jie tiesiog neturi tejses brautis… Piktas Gėlė

ne…nes niekas i mano gyvenima nesibrauna, o kai buvau maza, leidausi kad brautusi tevai, mat jie visgi manim rupinosi… Nekaltas

I mano asmenini gyvenima kiti zmones nesibrauna, todel as jiems neapykantos nejauciu.