Ar jum patinka gauti dovanas?

jei nepatinka dovana - vieshai tikrai neparodau. o shiaip labai sunku man neitikt su dovana Šypsena visos jos mielos labai. tiesa pasakius, buvo keletas atveju tokiu, bet zhinau, kad tie zhmones dovanojo tiesiog ish reikalo. ir taip dar bus daug metu… Šypsena

Mano draugai žino, kad lapkričio 2 geriau man iš viso į akis nelyst ir taip daro.

ne tie laikai… dabar sudarai sarasiuka ko nori ar reikia ir psio. balius baigtas Cha chasustro mobiliako krc uzsiprasiau kaledu senio Kietas busiu kieta pana.

[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/299484.22 2-=(1361535758](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/299484.222-=(1361535758) paskaitykit Cha chamanes tai xebra pasiklause siemet ko noriu per gimshe gaut…tai blyn kaip nepatogu pasidare, tada as ir paklausiau, o uz kokia suma? ŠypsenaTai karoche susitarem mes neblogai Šypsena

Taip Taip Taip Taip Taip

totalaus debilizmo apraiškos:

gerai kad pastebėjai…

Kai faktai akis bado… Pavargęs

o man akis bado tavo komentarai… Veee

Labai Niam niam

Tūsas Netikiu Drovus

kaip dure akin…gerai,kad ten tebuvo tik komentaras…

Deja tos ikonėlės nėra… Nežinau Žliumbia

Niekad neparodau, kad man nepatiko ta ar kita dovana. Tai yra mandagumo reikalas. Nekaltas Be to, man kažkaip labiau patinka dovanot, o ne gaut dovanas.

Man kazkaip irgi…reikia moketi jas priimti

TAI NE NAAA… kad ir Gėlė

stereotipiniu lietuviu kvepia.

Man tai labiau patinka dovanot negu gaut… Cha cha Laimingas Niam niam O siap…nemegst ugaut gyvu geliu - jos vistiek nuvys,nemegstu ivairiu niekuciu kuriu nera kur det…bet niekada neparodau atvirai kad dovana nepatinka…juk ne jose esme…svarbu kad dovanoja ir prisimine… Bučkis Myliu

jei brangios - ne…

aisku, kad patinka gaut dovanas Taip ir nesvarbu kokias… siaip artimiems zmonems pasakau ko noreciau, tada jokiu problemu neiskyla Laimingas o kiti tegu dovanoja ka tik nori, mielai priimu ir jokio nepatenkinto veido neparodau… juk jei noreciau ir jiems pasakyciau, ko man reikia, bet tada jau visai neidomu, kai zinai, ka tau visi padovanos Girtas geriau tegu pasikankina berinkdami dovanele… o ir isvynioti nezinant smagiau Apkabinimas