Ar jum patinka gauti dovanas?

Ar jum patinka gauti dovanas?

Teko sudalyvauti tokioj scenoj, kai yra iteikiama gana brangi dovana (sidabrinis tusinukas), o jubiliatas nenustebo, kaip buvo tiketasi, o labai nusivyle gaves tokia dovana. Bet svarbiausia yra tai, kad taip susirauke lyg butu gaves dovanu ****o gabaliuka. Buvo labai nejauku. Ir pasidare idomu, ar yra daugiau tokiu zmoniu, kurie akivaizdziai parodo nusivylima dovanom, ir kaip reiketu elgtis kitiem zmonem tokiu atveju. Man asmeniskai malonu gauti dovanas, net jeigu tai nepanaudojama dovana, tokiom turiu atskira kamputi kambaryje, kur yra nedidele kolekcija ivairiu suvenyru ir dovaneliu.

tušinukų, Gėlė ir ačiū bei kito šlamšo Dovana negeru ir nevalgau.

Bet jeigu tusinuka padovanotu tau brangus zmogus ir dar sakykime isgraviruotu ka nors mielo?

tikrai labai nemalonu, zmogus neisaukletas ir netaktiskas. kad ir kokia neidomia dovana gauciau visuomet labai dziaugiuos ir buciuoju visus is eiles Mirkt

Padovanojo... Na, ne pats brangiausias žmogus, bet padovanoju. Axūjėną parkerį, baigimo proga. Zajabys rašo, nu fantastika. Stovi dėžutėj nenaudojamas - Bijau sukaužyt arba pamesti... Pavargęs

nemegstu brangiu dovanu - tada jautioesi kazkaip isipareigoje sta dovana padovanojusiam zmogui Taipgimtadieniui patinka gauti geliu Gėlė mna daugiau nieko ir nereikia - gele Gėlėbucinys Bučkis, apkabinimas Apkabinimas

Aš yrgy tūrėjaw super duper paauxuotą parkery - tik nzn ar pamečiau ar nufyzdyjo... Nežinau

taj wot bIet. tiek ir to tolko iš afigėnų dovanų... Žliumbia

Bet jeigu tokia dovana dovanoja tavo vyras, tuomet manau kitas reikalas.

O as kaip tik nemegstu geliu, todel draugam visada pridarau rupesciu pries savo gimtadieni, nes jie suka galvas ka vietoj gyvu geliu padovanoti. Man labiau patinka tokios dovanos, kuriu nereikia ismesti po savaites.

materialiste Baisu kartais ne apie save pasakojai ta istorija su tusinuku?

Bet ar gaudamas, kad ir tokia afigena dovana, nutaisei tokia mina Baisu ?

****o gabaliuka tas zodis,kur galvojau,netinka pagal raidziu skaiciu Ne

prisiminimai lieka Taip tai man svarbiausia Taip

Deja ne. Mano gimtadienis tik rytoj, o svente bus sekmadieni. Be to, mano Vyras dar neistengtu nupirkti man tokio tusinuko.

Mano mina buvo šitos analogas ---> NekaltasIš serijos: ačiū, o kur man jį dabar dėt?

Visai ne materialiste. As dar ir dabar galiu pasakyti kas man padovanojo vazele, kas padovanojo ziedeli. Nes sios dovanos dar yra, o geles ismetei ir pamirsai.

Nu manau, kad tavo draugai jau zino ka tu noretum gauti dovanu, o ko ne. Matai siuo atveju buvo manoma, kad ta dovana turetu patikti. Bet isejo atvirksciai.

a kas tos dovanos yra per daiktas? a valgoma cia? pirma syki girdziu apie tas kazkokias dovanas... Pavargęs sakykit kas tas yra Apakęs

Man galite dovanoti bile ka Cha chaMy vsegda rady Cha cha