Ar jaučiate pavydą jaunesniems?

Ir jaunesnieji kažko pavydi mums,tik jiems dažniausiai gėda prisipažint…

Bet dabar vaikai nežino kas yra “Na palauk“, Katinas Leopoldas, Vinipuchas ir t.t. Pasižiūriu aš į tuos teletabius ir apsidžiaugiu, kad man tokių balvonų žiūrėti nereikėjo Cha cha

Pavydžiu, nes jie yra jaunesni, jiems dar prieš akis tai, ką mes jau baigiam pamiršti. Jų galimybės džiaugtis gyvenimu yra žymiai didesnės negu buvo mūsų.

Ir apskritai, labai liūdna tema.

Mes gyvenome kalejime praradom labai daug, o butent galimybes isvaziuoti mokytis, stazuotis Europoje del to kalti komunistai galeciau tai tuos sukas komuniakas savom rankom ant letos ugnies tirskinciau…

Mirtis Komuniakoms!!!

Rytas uz vakara protingesnis.
Komunistai, fashistai, demokratai…Senoves Roma zhadejo tapti respublika dar iki Kristaus gimimo, bet "staiga praturteje pilieciai" nuzhude Tiberiju…
Nebenagrinesiu…
Tiesiog vakar perskaichiau tema apie nostalgija rokui, nieks ten nespjaude ugnimi, bet dziaugesi jaunyste nors ir sunki, bet tokia kokia ji buvo.

atsakymas Pink Panterai
tikrai komuniakos ateme ir vaikyste ir jaunyste i rusu armija turejo paimti baisiausiais metais (teroro pries lietuvius atzvilgiu) draugas neissuko tai gavo taburete per galva paskui galva ikiso i tualeta t.y. ****u duobe tai dabar biciukas 3men Vasaros gatvej 3 laisvej ir vel is naujo man pasiseke issisukau aisku kainavo mokslus baigiau nors tevai ubagai buvo beje dabar baigiau ir antra universiteta ir kai matau koridoriuje skelbimus apie apsikeitimus studentais BALTAS pavydas ima kad musu laikais taip

MIRTIS KOMUNIAKOMS

Tai ne mano fraze Zhones gerai gyvena ir valstybe klesti ten kur komunistai sedi kalejime

Nu as visai Jusu Pantera nepalaikau

Jei ne sovietu valdzia mano issimokslinimas butu zymiai geresnis ,
Seneliu ,tevu likimai sulauzyti.Taip jus pasakysit ,jei kitaip butu susiklostes likimas ,taves visai galejo nebuti.Gal but.
bet sovietu valdzia man neatnese nieko gero,Jus sakot dave nemokama moksla,buciau gaves geresni.Priverstine tarnyba armijoje,diskriminavimas apsoliuciai visose mokyklose (vrag naroda),darbe taip pat lauke ne piragai.Aukstesniu pareigu negalima,stok i partija ,bet…i partija negalima.kas tu toks kas tavo tevai buvo o kas buvo seneliai…
Sunaikintas buvo Tautos ziedas ,gal bandysit tai paneigti?
Palikti kiti zmones Lietuvoje vieni pradejo bijoti teroro,kiti prisitaike ,ne as ne pries juos ,pretenziju jokiu nera ,tiesiog taip iprasta zmonijoje,.

Jus sakote , cituoju jus<<Dazhniausiai, tas kas meta tokius shukius yra pilkoji vidutinybe.>
as taip nemanau,Gal ir drastiska taip kalbeti,bet tai tiesa.

savo toje kalboje jus suplaket i kruva kelis dalykus
senaja nepriklausoma Lietuva ,nostalgija socializmui ir dabartini nusivilima, del dabarties nusivilimo as Jus suprantu,bet nostalgija socializmui NE

Viskam savas laikas Mirkt Mums tada, jiems dabar Šypsena Jokio pavydo Labas

NI_FIGA_SEBE rase:

Ir jaunesnieji kažko pavydi mums,tik jiems dažniausiai gėda prisipažint…

Aukso zodziai
Aš nekaltas

Tai viskas tik salyginis dalykas jie neturi to ka mes turejome, ar ka turejo musu tevai…ir as pavydziu tevams ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena O “majakai”, juos gaunu ir dabar …