ar jauciat pavasari?

nelabaiNustebęs

kai istirps sniegas tada ir pradesiu jausti pavasariŠypsena

nei kiekNeLiūdnasNežinau

Stai kur optimistas Taip

Taip pagaliau jis jau ciaCha cha

nzn, kaip ten pas jus, bet pries kokia savaite mzk buvo kelios MELYNOS dienos… melynas dangus, atsispindintis ant melyno asfalto… mmm…grazu… o dabar salta, taziau, savo nosimi, kuri (kol kas) kaip reikiant apvyniota storu saliku, jau uzuodziu pavasari… jis jau tuoj tuoj atesi, turekit kantrybesŠypsena Gėlė

Kai tokie orai tai nelabai jis jauciasi…Nekaltas

nors lauke dar ir sniego yra ir saltoka,bet mano viduj jau tikrai sita,jauciu,kad jau greit prazys ziedai,zole,kad jau greit visos gyvos butybes prabus is gilaus ziemos miego.visi bus linksmesni,geresni ir t.t Šypsena megstu pavasari,tuolabiau,kad pavasari mano geriausios drauges gimtadienis, o man ta ididele svente Šypsena nes ta drauge tikrai myliu Šypsena

Jap… tikraj pajutau atejusi pavasariŠypsena Tikraj faina dabar… visai kitokios nuotaikeles aplankeŠypsenaTaip

nejauciu dar salta ir yra sniego VAT!!!Liūdnas

man tai pavasaris kolkas tik kalendoriuje, nes uz lango salta ir balta Nekaltas pavasario dar teks palaukt…

jau nebeNe prisnigo, vel saltaNustebęs noriu pavasarioŽliumbia

pavasaris yra gerai…dar geriau jei pavasaris sirdeleje… o jei ir cia ir cia…tada fantastika… mmm… zodziu sypsokimes, ir laukim… be to kaune jau dazniau tokios dienos kai salyte kutena tau nosyte, smagumelis… JuokiasiJuokiasiJuokiasi

pavasaris yra gerai…dar geriau jei pavasaris sirdeleje… o jei ir cia ir cia…tada fantastika… mmm… zodziu sypsokimes, ir laukim… be to kaune jau dazniau tokios dienos kai salyte kutena tau nosyte, smagumelis… JuokiasiJuokiasiJuokiasi

pavasaris yra gerai…dar geriau jei pavasaris sirdeleje… o jei ir cia ir cia…tada fantastika… mmm… zodziu sypsokimes, ir laukim… be to kaune jau dazniau tokios dienos kai salyte kutena tau nosyte, smagumelis… JuokiasiJuokiasiJuokiasi

pavasaris yra gerai…dar geriau jei pavasaris sirdeleje… o jei ir cia ir cia…tada fantastika… mmm… zodziu sypsokimes, ir laukim… be to kaune jau dazniau tokios dienos kai salyte kutena tau nosyte, smagumelis… JuokiasiJuokiasiJuokiasi

pavasaris yra gerai…dar geriau jei pavasaris sirdeleje… o jei ir cia ir cia…tada fantastika… mmm… zodziu sypsokimes, ir laukim… be to kaune jau dazniau tokios dienos kai salyte kutena tau nosyte, smagumelis… JuokiasiJuokiasiJuokiasi

trys vienodos zinutes?mmm…pavasaris veikia? atleistinaŠypsena

pala palaNekaltas 5 jau perdaugTaip

mh saip ant saules siltaCha cha o kai saule nusileidzia tai shala Kanda brr… o siap pavasaris… hm kox skirtumas./… gereu vasara Cha cha