Ar istikimybe yra dorybe?

Ar istikimybe yra dorybe?

Ar verta buti istikimam? Ar siais laikais tai madinga? O gal tai dorybe, kuri padaro zmogu ipatingu? Mastau ar imanoma buti istikimam visa savo gyvenima?

aš nebetikiu tokiu dalyku kaip ištikimybė…
ar verta būt ištikimam čia kiekvieno asmeninis reikalas,aš buvau ištikima ir niekam pasirodo to nereikėjo…Piktas

Nesuprantu kodėl viskas šiais laikais darosi mados reikalas ???Blogai.
Kiekvienam asmeniškai reikia spręst ar jam svarbi ištikimybė. Man ji svarbi.

Zinok ir man taip buvo. Visa laika buvai aklai istikimas,bet paciu graziausiu draugystes momentu teko suzinot…Bet dziaugiuosi,kad buvau toks, nors sazine liko svari.O kazkam ne.

Dange ir man ji svarbi taip pat, bet tai retenybe.

Ištikimybė ne dorybė, o retenybė. Iš tikrųjų labai gerbiu tuos žmonės, kurie suranda jėgų atsispirti. Na o ****.ininkai- įsivaizduokim juos senatvei… Vieni, visai vieni…

na aš sužinojau jau po draugystės…ir aš nesigailiu kad buvau ištikima,ir tikiu kad visada tokia liksiu…
o dėl sąžinės ramumo,tai kad manau jam ir taip ji liko švari,tiesiog dabar dažniausiai neištikimybė traktuojama kaip normalus dalykas…Nekaltas

Fillai pritariu.

rase: na aš sužinojau jau po draugystės…ir aš nesigailiu kad buvau ištikima,ir tikiu kad visada tokia liksiu…
o dėl sąžinės ramumo,tai kad manau jam ir taip ji liko švari,tiesiog dabar dažniausiai neištikimybė traktuojama kaip normalus dalykas…

dažniausiai neištikimybė traktuojama kaip normalus dalykas…
TAI MANE IR BAUGINA.Negaliu suprasti kaip taip gali buti.Jei jauti, kad nemyli reikia skirtis.Nors tai labai sunku.

Zinok, tame ir visas cinkelis, nebuti tokiu kaip visi Cha cha

na jo…daugelis mano draugu sako man ‘ko esi toks durnelis ir neini su mumis pas panu’ Šypsena
bet as jau tox esu kuriam istikimybe - vienas is draugystes pagrindų.tiesiog kam padaryti kazka ir paskui gadinti sau nerwus wisokiom abejonem ‘kad tik nesuzinotu’ ir panasiai…
mano nuomone jeigu jau nuejai i kaire tai labai rimtai reikia pagalwot ar tau gera su zmogum su kuriuo dabar draugauji, nes newerta daugiau kankintis bunant su juo jei esi neistikimas.
krc kazka suweliau, bet gal kas nors supras Šypsena

Klausyk zmogau, neuzdavinek keistu klausimu… Ka reiskia ‘madinga’? Jei bus madinga nusokti nuo stogo irgi nusoksi del mados, ar sugebesi tureti ir savo nuomone ir savo kelia? Mano nuomone, renkiesi kazkokius sprendimus savo gyvenime sau ir savo labui, o ne del mados ar del kitu…

Tai ar busi istikimu, priklauso tik nuo taves, o ar busi istikimu visa gyvenima - to niekas nezino.

retai kazkas is tiesu tai dabar vertina, taciau atsakant ar tai dorybe, drisciau teigti, kad nebe. taciau as buvau istikimas, ji ne. taciau nors ir issiskyrem, nemanau, kad ja sazine grauzia del to. Taciau manoji- rami. ir dabar salia turiu zmogu, kuriam istikimybe deklaruoju ne garsiai, kazkaip karta nudeges esi atsargesnis, taciau viduje- pries save. ir taip man geriau, taip jauciuosi del mylimo zmogaus padarantis viska, ka galiu, nes jau zinau ka reiskia gailetis.

Na kodėl visada galvojam ar tai gerai - norim patys save išaukštinti? Na aš ištikimas esu kada noriu ir kam noriu be jokių reikalavimų ir įsipareigojimų. Papraščiausia taip man atrodo ir tiek.Mirkt

Zinoma tai dorybe. Kaip ir kitos dorybes - susilaikymas, pasninkas…
Tie kurie visa gyvenima buna istikimi tikrai yra ipatingi zmones.

Istikimybe juk labiau svarbi del saves, o ne del kitu.
Jei tarp koju dega, o sazine miega, tai kenteti tam, kad butum istikimas turbut neverta.

būtent

nelabai įsikertu kam kentėt jei yra pas ką nueit ir nebūt neištikimam?Nekaltas

man tai kvailai skamba, "ar madinga?" . tu pats sau būsi pats madingiausias, jei galvosi ties visom sritim savo galva! savo galva nuspręsi kaip tau reikia elgtis vienoj ar kitoj situacijoj. o jei tu būsi ištikimas, tik tam, kad "madinga", bet mintyse nuolat velniai suksis, tai būsi apgaulingai ištikimas. o atsakant į temos klausimą, tai manau, kad ištikimybė yra dorybė, tik tuomet, kai viskas vyksta nuoširdžiai…

Pritariu visiems, kurie sakė, jog verta būti ištikimamTaip ir daryti tą reikia dėl to, kad tu tai pažadėjai kitam ir nebūtinai to sulaukti iš kito. Likim kiekvienas su savo sąžine ir nedarykim kitam to, ko patys nenorėtume sulauktApkabinimas