Ar isbus du izilionistai lede iki rytojau 13:00 valandos ? kaip manote ?as manau ishbus,

Ar isbus du izilionistai lede iki rytojau 13:00 valandos ? kaip manote ?as manau ishbus,Taip

Ar tikite, kad Lietuvos magai, Diana ir Arvydas Gaičiūnai, lede išbus bent 63 valandas ? NekaltasAs manau kad jie isbus, bet, stiesu kyla didziule rizika, gywybej, protui… jiems reikia walgyti Niam niam taippat reijkia gerti Kava ir beabejo miegoti… Pavargęs

as labij tikiuosi kad isbus Tūsasman ju gaijla…jie ne tas saltis…bet nemiga…dar kad stoveti Nežinauwargsai…dianai dar kazkas yra…blogaij…bet tikiuosi isbus Taip

aga Apkabinimas

nesamone man cia yra. Veee

kaijp kam Šypsena

Man tai tikrai ju gaila,kad jie ryzosi tokiam isbandymui,o siandien net Diana norejo istraukt is to ledo,nes ji visa drebejo ir beveik negalejo sneket,bet ji nesutiko NeO sheip manau,kad isbus,nes Arvydas labai puikiai laikosi,jis kazka moka ta ko kiti nesugeba,nes net nedreba jei isiziuri…

man tai irgi nesamone, kam to reikia? tipo rekordas bus?

isbuvo…bet tai man tokia nesamone… Nekaltas

shaunuoliaj, ishbuvo, didziuojuosi jajs Angelas Gėlė Gėlė

idomu, kaip dabar ju sveikata… Nekaltas

ISBUVO!

Man asmeniskai tas uzsisaldymas lede yra tikra nesamone.tik idiotai gali rizikuot savo sveikata,vardan populiarumo.

o ash manau, kad jie gerai dare lisdami i ta leda…parode, kad subegejo ishlikti…shaunuoliai! Laimingas

isbuwo, diewe wos neapsiwerkiau, tikiuosi swejkata pageres Apkabinimas Nekaltas

Man atrodo, kad tik nesveiki zmones gali sugalvot tokia nesamone Juokiasi na ir ka jie tuo norejo irodyt? Nu ir tipo pateko jie i ta knyga ar ne? Man kkazkodel atrodo kad nakti juos isleizdavo… Drovus