Ar is tikruju as esu durnelis ?

Ar is tikruju as esu durnelis ?

Susipykom… norejau pasikalbeti. Kalbejomes. Kazka leptelejau, supyko labai, supyko dar labiau, pasake, kad jai atsibodo, ir kad viskas. Sudužusi širdis Likau stoveti issiziojes… ir laikydamas telefona rankoje… surinkau vel jos numeri… telefonas jau buvo isjungtas. Parasiau zinute, parase ji, parasiau vel, parase ji vel, parasiau as vel… …ji nebeatrase. Vistiek nesupratau, kodel dabar ? Norejau pasikalbeti, ji nenorejo.

Sedejau darbe, buvo dar tik ipusejus darbo diena, apie darba jokiu minciu nebuvo, tiesiog sedejau, ir negalejau nuvyti minciu apie ja, viskas sukasi apie ja, atrodo kad visas mano pasaulis sukosi apie ja, o dabar ji dingo, nenori manes ne matyti, mano pasaulis stoja… is tikruju pradejau nebematyti nieko, matyti kaip aplink viskas stoja… norejau pasikalbeti, rinkau ir rinkau jos numery… telefonas jau buvo ijungtas, bet ji nekele. Paskambinau tada jos draugei, kuri tada su ja buvo isvaziavus, girdejau salia jos sedincios juoka, atrode ji buvo laiminga… bet ji su manimi nenorejo kalbeti.

Prabego dar pora valandu, jauciau kad nieko negalesiu toliau dirbti, taigi nebera prasmes sedeti darbe… noriu su ja pasikalbeti… noriu buti isklausytas, ir pats isklausyti ja. Pasiemiau zemelapi, paziurejau kurioje puseje yra tie jos sodai, kuriuose ji tada buvo… buvo gan tolokai, uz Vilniaus. Susiskaiciavau pinigus, pasiemiau kuprine, pabandziau dar karta jai paskambinti… deja… isejau.

Nuvaziavau i stoti, kiseneje sedejau su 40ct, uzteko vienam talonui… sulaukiau autobuso. Nuvaziauvau i Naujaja Vilnia, iki paskutines stoteles. Islipau, pries akis driekesi ilgas ilgas kelias… ilgi ilgi gelezinkelio begiai. Pirmi keli zingsiai… buvo visai smagu, pasokinejau per pabegius… pries aki pamaciau pervaza, ir kelia sukanti link man reikiamos puses… pagalvojau, kad tai yra i man reikiama puse. Nebuvau garantuotas kur einu, tik zinojau kad ji randasi Kyvyskese, ir gyvena namuke, kuris yra kazkur 50m nuo ezero, tai buvo viskas, ka as zinojau, kur jos jieskoti.

Ejau keliu, norejau stabdyti masinas, bet net nezinojau kur tas kelias veda… tiesiog ejau… ejau… buvo velniskai karsta… burna isdziuvo… norejosi gerti… kojos pavargo… pradejo gelti… bet dar labiau norejosi numalsinti skausma viduje… kuris mane ir vede nezinia kur… nezinia kur, bet ten kur yra Ji. Tolumoje pamaciau kazkokia gyvenviete, stengiausi iziureti uzrasa, kas tai, viliausi, kad tai galbut jau yra mano kelio pabaiga, tikslas… bet deja… ejau toliau… toliau seke dar viena gyvenviete… o as ejau, pradejau galvoti, kad nusukau ne i ta kelia… skaiciavau kilometru stulpelius. Priejau dar viena gyvenviete, pamaciau kazkokais dvi moteriskaites, suzinojau, kad tik siektiek einu i ta puse… likau sutrikes… zemelapio su savimi neturejau, pradejau to gailetis… bet man ta diena kazkaip sekesi, sutikau du vaikus, su dviraciais, kurie zinojo kur man reikia, zinojo kaip tiesiai i ten nueiti, na… pinigu jau nebeturejau, pasirausiau kuprineje, radau kamsteli nuo Sprite, uz kuri buvo galima gauti kita buteliukaŠypsena Pasiuliau, sutiko…

Uz valandos, dar po 7 km, jau stovejau priesais savo keliones tiksla. Bet dar reikejo rasti ja, galvojau kad ten sodai, tai bus gal tik koks simtas nameliu ir tiek, o ten pasirodo gan didele gyvenviete… Na bet as juk zinojau, kad man reikia jieskoti ezero… taigi ir radau, bet pasirodo kad ir prie to ezero, velniskai daug dar buvo namu… o kuriame yra ji ? Bet man ta diena tikrai sekesi, ejau keliuku… pamaciau priekyje dvi zmogystas… viena pazinau is karto… Ji… nusekiau is paskos, pasuko i nameli… daejau, pasukau ir as… durys buvo praviros… viduje girdejau daug balsu… pabeldziau… uzejau… atsistojau tarpdury… pamaciau ja sedincia… ir nustebusi jos zvilgsni nukreipta i mane…

Tada dar viska issiaiskinom, sunkiai, bet pavyko. Po kurio laiko, issiskyreme galutinai. Dar po kurio laika, po gan ilgo nebendravimo, teko su ja pabendrauti, nezinau kaip cia taip isejo, bet ji ant manes pyko, stengesi dar mane izeisti. Nenoriu mineti visko. Bet tada ji pasake…

Nejaugi as istikro esu durnelis ? As tiesiog ja labai mylejau. Labai.

istorija tikrai graudi, net Liūdna isspaust galima…

…bet pamokanti… Taip

Tikrai ne durnelis, viska buchiau atleidus… gal ji taves neverta, gerai pagalvojus…

Kartais patys skaudziausi zodziai pasakomi netgi nenorint izeisti.
Prasiverzia emocijos…
Taciau nevisuomet.

Jei tavo mergina neivertino tavo pastangu Ja pamatyti, matyt nelabai apie tave galvojo…

Galbut tai ir beprotiskas poelgis- be pinigu ir netgi nezinant adreso vaziuoti ieskoti zhmogaus. Tai daroma tik ish meiles… Na, galbut ir norint atsikershyti- kai BUTINAI nori pamatyti zhmogu.
Tavo poelgis irodo, kad JI Tau rupi.
Matyt tarp Jusu buvo ishkilusios kazhkokios problemos… Ir turbut dideles.
Jei ash paprasciausiai susipykchiau su vaikinu ir jis ka nors panashaus del manes padarytu, tai butu tashkas jo naudai.

mesk ish galvos tokias moteras, jos kaip kenkejai… gereu be tokiu… Cha cha

Jo va cia tai istorija. Stai ka as vadinu kryziaus keliais siekiant galutinio tikslo. Pasielgiai tikrai kilniasirdiskai,bet JI to nesuprato. Teisybe tai daroma tik is meiles. Kadangi nezinau visos istorijos tai negaliu suprasti kodel JI tau neatleido? Gal tikrai buvo uz ka tau neatleist nes ir po tokio tavo zygio? Anyway sekmes tau gyvenime,bus dar tu panu. Kaip dainuoja ZAS ner bobu neverk,viskas bus geraiCha cha

Gal ne kvailas, bet keistas poelgis. tiek eit, kad kazka pasakyt susipykus?Apakęs
geriuo duot laiko atvest, issiaiskint spesiAš nekaltas

Tai poto, mes dar buvome susitaike, issiskyreme dar daug veliau. Šypsena

Na susipykus reikia pasikalbeti, ir isspresti visas problemas, o ji to daryti ytin nemego. O ka daryti, kai Širdis taip skauda ? As ramiai sedeti ir laukti tikrai negaliu. Aš nekaltas

nu velnias, tikrai super graudi istorija… tikros meiles istorija… niekada negaleciau pasakyti taip, kaip ta panele…

Ah… tai cia manes neizeide, tik siektiek pasijutau neivertintas del to ka tada del jos padariau, siaip tada ji pasake daug daugiau, ir daug daug skaudesniu daliku uz ta eilute kuria cia visiems pacitavau. Aš nekaltas

Galima ta padaryt, pvz, jai grizus i miesta?Liežuvis

[quote] O ka daryti, kai Širdis taip skauda ? As ramiai sedeti ir laukti tikrai negaliu. Aš nekaltas

[/quote]

Suvalgyk sokoladaMirktiseik pasivaiksciot, paskaityk knyga, paziurek filma…

per didelis atsidavimas antrai pusei, prisirishimas, isikabinimas - tai labai atstumia… Reikia duoti kuo daugiau laisves antrai pusei, tik tada jai nesinores kazkur begti, be to, kai zinai, kad taves vaikinas niekad nepaliks, tada tu jo kazkaip automatishkai imi nevertinti… na taip jau yra… tampa tiesiog neidomu, kaip zinai, kad jis tavo, kad visada ji turesi shalia… zinau, ka rasau Nustebęs

netiesiogiai ji norejo pasakyti "durnelis" manau. Jai tiesiog isaugo sparneliai, kai tu atejai pas ja. Zinai ir as del mylimos merginos galeciau nueiti tiekŠypsena

hmmm… man atrodo tu pats save labai nuvertini, jei leidi, kad tave taip zemintu… Kuo ji ten tokia stebuklinga buvo, kad tu del jos tiek padarei ir leidaisi buti toks pazemintas? Negi nezinai, kad anta puse tave vertintu tuo atveju, jei jai reiketu del taves stengtis, o ne atvirksciai… persistengei, tai ja atstume, ji eme taves nevertinti, pasikele del tavo perdeto demesio, del to, kad elgeisi su ja kaip su princese, o jai stengtis nereikejo… daryk ishvadas ir kita karta turek daugiau self-respect’o

Kai myli, turiu omeny, kai tikrai myli, o ne tiktai tada kai manai, kad myli ir antrajai pusiai tai sakai, tai tada zinok viskas atsiduria antroje vietoje, o JI buna pirmoje. Tai va… ir kai myli del zmogaus gali padaryti viska. Ir viskas butu buve labai saunu, jeigu ir ji butu mane is tikro mylejusi, o ne tik taip maniusi ir taip sakiusi. VaŠypsena O kuo ji ypatinga ? Niekuo. Šypsena Dabar man ji atrodo eiline, kaip ir visos… 15-likametes.

Tu ca ca… maniškis taip nedarytu Ne
O blogiausia Baisu dar ateity Taip Cha cha
… bet nieks nuo to Sudužusi širdis dar nenumirė … beje, aš Graži Labas irgi Cha cha

Jo…Liūdna zinot tiesa pasakysiu…As apsiverkiau:/ Simai…Pamirsk Ja,susirask koki kita ussiemima…pabamdyk ka nors pakeisti savo gyvenime… As tikrai net nelabai ir turiu zodziu ka tau patarti…Bet zinai as nemanau,kad esi kvailas ar durnelis!Tikrai!!! Zinok kiekvienas labai isimylejas zmogus darytu ta paty! Na beabejo nedarytu tas kuriam <neleidzia principai> na tas kuris galvoja &quot;pasikelusiai&quot; mazdaug: Ka apie mane pagalvos… Tu labai teisingai padarei,kad isklausei savo sirdies balso!
Mes juk visi zmones gyvenime klystame…ir visi norime kaskaip pataisyti savo klaidas…
Kaip supratau Simas taip pat tokiu budu bande taisyti savo klaida,as manau kad esi labai saunus zmogus! Kad visi tokie butu… Linkiu Tau kuo didziausios sekmes… Zinai mylek geriau tiktai tada kai vesiŠypsena Nors zinosi,kad nebenukentesi nes ji jau bus Tavo zmona…O dabar pasistenk pagyventi savo malonumuiLiežuvis Taciau jei mergina Tave isimyles ir ja noresi palikti…atmink savo situacija kaip buvu tau skaudu kai su Tavimi taip pasiielge…
P.S. AS jauciu,kad jau labai nusvaigauŠypsena Taciau…tikiuosi nesu kvaila? xe xe xe… Simuk linkiu tikrai kuo didziausio pasisekimoBučkisGeraiBučkis