ar ims mane i kariuomene jeigu mokausi aukstesniojoje nors jau turiu aukstaji issilavinima?

ar ims mane i kariuomene jeigu mokausi aukstesniojoje nors jau turiu aukstaji issilavinima?

po 12 klasiu istojau i kolegija ja baigiau zinoma kaip ir visada tarnyba mokslo metu buvo atidedama, dabar mokausi aukstesniojoje (zemesniam lygy negu kolegija) dieniniame skyriuje. ar gali mane paimt tarnybai... seip tarnybos nebijau, bet dabar man mokslai daug svarbiau negu "sautuvas rankose". baiges aukstesneja gaunu atvira kelia i aukstosios trecia kursa, ir veliau i magistratura, todel ir nesinoretu butent dabar eiti tarnaut, gal kas zinot ar ims mane i kariuomene butent dabar...

ims ims - gali jau šmutečkas pradėt krautis, su draugais atsibaliavot Girtas, kad kelelis nedulkėtų, su mergiote atsisveikint Apkabinimas Myliu Žliumbia ir pirmyn, vyriok Cha cha

ims ,dabar tokius simuliantus ypač gaudo Nekaltas

Mokykis ramiai Mirkt Tikrai nejims, ne bent per klaida Šypsena Bet jei jiems yrodysi, kad tikrai "kremti" mokslus, tada nejims Nekaltas

Mėta kaip visada Cha cha Savo "ivaizdy" palaiko Mirkt

cia ir esme kad as ne simuliantas buciau jau senai mokesis univere bet vis per jauna durna galva tai alaus isgert reikia, tai su mergiotem palakstys, vat dabar taip ir gavosi kad nuo zamiausiu pakopu prededu ir siekiu mokslo aukstumu, proto tipo atsirado Cha cha

nebent per klaida.. Nustebęsarba, kaip pasake eziukas: - zverys irgi klysta! ..ir nulipo nuo kaktuso Nekaltas Cha cha

geriau veliau, negu.. Mirkt

jei mokaisi aukstojoj ar aukstesniojoje neima.

ims ims, kaip ciups uz kiausiniu tai be atskiro paliepimo susikrausi trusyku atsarginiu rysuleli ir paklausi i kuria puse zygiuot...

neims juk mokiniesi.pristatysi pazyma jiems is savo mokslo istaigos ir vel metams atkels

o kodėl būtinai už kiaušių Baisu-gryž impotentu vaikis Nekaltas

Baisunebus laiko klaust Mirkt Cha cha

Karuomenė bernužėli gera mokykla, bet geriau ją atlikti neakivaizdiniu. O šiaip jei bėda,tu triperį prisijaukink ir baiktas kriukis. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

O kur zygiuot nurodys kokia nors serzante etherna Cha chaP.S. nedai boze.. Apakęs

Jei praejo 1 metai nuo Kolegijos baigimo, buk tikras - neims. Pats pries metus baigiau kolegija, ir karini sia vasara susitvarkiau - nuvaziuoji, nusivezi diploma kolegijos, viena nuotrauka ir pasa...Tau israsys atsargos prievolininko pazymejima, kuris galios iki tol, kol tau sueis 45 metai...(man siuo atveju galioja 22 metus)ir viskas. I armija niekas neima.

nepūsk miglos,jau pakeistas tas įstatymas,šitokia terorizmo grėsmė-mūsų kariuomenei reikia išsilavinusių žmonių Nekaltas

kiek pamenu tai turetu

ir kuris cia teisus? kur ta istatyma galeciau rasti???