Ar imanoma dos geimus paleist ant winxp pro

Ar imanoma dos geimus paleist ant winxp pro

uzsimaniau prisimint senus gerus laikus ir susiradau internete pirmaji need for speed bei lemmingus, bet deja po winxp nelabai man jie nori veikti :/ismeta tuos kvailus erorus, kad tipo kazka blogai programa padare… gal kas susiduret?

Gali mėginti file properties, compatibility. O kai kurie iškart eina, bet su XP gal mažiausiai.

ta isbandziau pati pirma…

As ne i tema: anksciau buvau susinstaliaves Alcohol 120 Trial,dabar kai suinstaliuoju-ji neveikia, tipo praso pirkti nauja.Gal yra koks failas, is kurio supranta, kad buvo anksciau suinstaliuota?

tas failas vadinasi registras, bet ten, kol surasi, tai greiciau prazylsi

Gal ka galetai pasiulyt?O kaip reikia per Alcoholi suinstaliuoti failai, BIN formato?

naudok nemokama Daemon tools noredamas atsidaryt BIN failus… siaip binas turi turet dazniausiai ir savo *.cue faila… jei tox yra - ji ir atidarynek

Ir man tas pats - bet truputį pamįslyjęs susiinstaliavau VMWare, sukuriau lieva virtualu pc, suinstaliavau dosa ir geiminu Šypsena

Cha cha tixliai… kaip as nepagalvojau anksciau… daznai wm naudojau gi Cha cha

Daemon Tools ir Alcohol siaip skiriasi ir net labai Mirkt

skirias ;] bet jis sake nori atidaryt bin faila Šypsena tai as ir pasiuliau su kuo atidaryt galima

Tarkim, O kuo bin failai susije su winxp pro ir Dos’iniais zaidimais? Cha cha

kiek bandziau visada galima paleisti visa softa ant Xp kuris buvo skirtas win95 ar win3.1. tik kai kurios senos programos oziuojasi, kurios skirtos 16bitu architekturoz kompams (muzikos grotuvai).

neklausk kodel cia atsirado .bin prie mano doso Šypsenao del to, kad veikia softas skirtas 95 zinau, nes teko pora senu programu isirasyt… taciau tokie dalykai, kaip dos zaidimai, ar tarkim turbo paskali (kurio draugui mirtinai prisireike buvo) nelabai linke pasileisti Šypsena

Nebuvo mėnesį interneto, nuobodžiavau, instaliavau DOS į atskirą particiją. Netekau duomenų visame harde ir atstatyti nėjo. DOSas atsikirpo sau 2 MB particiją, kitas palaidodamas.

Na, nzn, wolfensteinas 3D pirmasis be problemu ant Xp sukasi Šypsena

Gyveni ir mokaisi Nežinau

o lemmingai ir nfs pirmas nenori suktis… Nustebęs

Dar gali pabandyti pasižiūrėti čia: qpoint.info/soft.php?id=C27_1_1 Manau kaiptik tai, ko tau reikia.