Ar imanoma apsimesti, kad matai geriau?

Ar imanoma apsimesti, kad matai geriau?

Tai va norejau paklausti ar galima butu apsimesti einant pas okulistus, kad tavo regejimas yra geresnis?Nu ten kai klausia raidziu ar butu geriau, jei sakytum bet kokia raide, negu nematau?Ir ar visur tos raidziu lenteles vienodos su vienodai isdestitomis raidemis?

O kam tau reikia nuslepti tai, kad blogai matai? Nekaltastaip, lenteles vienodos, bet okulistai apziuri ir akiu dugna ŠypsenaGeriausia sakyti, kaip yra is tikruju, nes tik sau pakenksi.

nu siaip man reikia dokumento, kad mano regejimas puikus.nu o viena akis yra truputi nusilpusi.tai net nezinau ka daryti.o tai jeigu akis ta nusilpo ir as raides visas gerai atsakyciau, ar bet ka, tai jie ten tam akiu dugne pamatytu vistiek viska gaunas?tuomet kam tas raidynas?

Raidynas akiniams parinkti ar regejimo %% nustatyti, i dugna ziuri kitais tikslais, bet paziureje tikrai pastebes bloga regejima. Jei reikia vairavimui, nevaizduok dzigito ir isigyk akinius. Nakti kai ipisi kam, pats kaltas liksi. Galu gale, baudos uz vairavima be akiniu nera Mirkt

Mielasis, pasitikrink regejima, aprinks tau akinukus ir vazinek i sveikata, o prie kompiurerio akytes nevargs su akiniais.Sekmes

Nesamone BlogaiTikriausiai tau reikia pristatyti dokumenta apie regos bukle, o ne kad regejimas puikus. Jei jau nusilpo, tai nevaizduok erelio ir nusipirk akinius ar kontaktinius lesius Taip Pamatysi, visai kitaip pats pasijausi, kai geriau matysi ir jokiu problemu nebus.

nu gerai geraiu.aciu uz komentarus. o del regejimo, tai nusedus mano tik viena akis ir tai nebaisiausiai, bet truputi per daug.nu pabandysiu pries eidamas tikrintis dar vitaminu paryt akims. nu siaip jei matyciau, kad mano regejimas blogas, tai nieko pries buciau pries tuos akinius, bet mano regejimas manau yra pakankamai geras ir akiniu nereikia.nu bet bandysiu viska pereiti saziningai Šypsenagal pades ir vitaminai ir poros dienu poilsis nuo teliko, kompo, pries apziura... dar kart aciu uz komentarus. bent jau nereikes iskalineti visos tos raidyno lenteles Šypsena

Imanoma. Ismokstant raidziu/c zenkliuku lentele. Bet ka tu apgausi? Nebent save... Kox tixlas sakyt "matau matau", kai is tikro ne velnio ?