Ar ilgaamzis moteru lygiateisiskumas su ?

Ar ilgaamzis moteru lygiateisiskumas su Vyras?

Nesigilinat gerai tai ar blogai, kaip manot: ilgai tai tesis? Kietas Kietas Ir ka prognozuojat ateiciai, kai musu gal net nebus? Cha cha

…gal apsimokes pasikeisti lyti Nekaltas

a fig znajiet Pavargęs

Na kur tavo kurybingumas? Nustebęs

shiandien isijunge manasis pragmatishkumas… Pavargęs

Formaliai teises lygios, bet duominot kazkas visvien turi O cia jau kaip save pastatysi…ar tave pastatys Cha cha

man tai atrodo, kad jo ir jos teises bus kaip p.m.e. Cha cha

ale tipo rakom Nekaltas

moteros ilgaamziskesnes

Tam tikra prasme… Mirkt

Kur jūs matėt tą lygiateisiškuma? Apakęs Apakęs ApakęsIr man parodykit Juokiasi Nes aš tai neįžiūriu… o lyg ir ne žabala… Nekaltas

Tai ko taip akys trukcioja? Cha chaF Cha cha

Nea Ne Ateina matriarchatas Taip Nekaltas Nekaltas Nekaltas

nuo gilaus susimąstymo Cha cha

Negasdink jolituske. Piktas

Moterys turi visas reikiamas savybes ir sąlygas, kad vėl ateitų matriarchatas… Taip, nes kas gi jūs vyrai būtumėt be mūsų… Nekaltas. Va, kaip ta ikonėlė. Akis sau vartytumėt ir vėl vartytumėt… Nekaltas Vyrs be moters nė iš vietos. Ta tur būt bent dėl kvapa… Girtas

Ir dar Rokuti kokia gotunka tavi apstoja, kad vieno moteriškė matai aklo, o kito negirdinčio. Kas ant kito sako, tas unt savis pasisaka Juokiasi Juokiasi Mirkt

kai jusu nebus mes turesime robotus. Šypsena

taip jau nebus Nekaltas,kur mes desimies,bet kad lygios teises Apakęs…pasiziurejus i dabartinius Vyras,puse ju tokie subobeje,man atrodo Moterisnebelieka kur trauktis,tik griebt vadeles i rankas Cha cha