ar greit būsim namie?

ar greit būsim namie?

nenoriu pasirodyt žiauri, fotografuodama tokiais momentais. Gal galit tiesiog pasakyt nuomonę apie fotografiją? Vėl gi tiesiog dieviškai gražiai krito šviesa…

Liūdnas

Spikai Cha cha pasakiau- jokiu man cia emociju nerodyt. Mes pasveikom, tfu tfu tfu, liga per svaite atsitrauke, mums viskas gerai

Sakai nerodyt emocijų, kai pagrindinis šito foto akcentas ir yra emocija? Sakykim taip, be emocijos šita foto būtų tiesiog dailus portretukas su gražiai krintančia šviesa. O su emocija - tikrai stipri foto.

o kad pirstukai biski kaip ir nukirpti, kaip ir ne ? Nekaltas ar krenta i akis ?

Elenele… labai nekoki prisiminimai…

Spikai, pamenu pasakojai. Labai uzjauciu…

hmm,ligonines man irgi ne geriausius prisiminimus kelia,o ypac 5 lasalines per diena…bet manau nuotrauka labai gera.uzjauciu maziuka!

Gal tu vieną kartą baik Veee.

iskaimo Špyga

Pirštukų gaila ir žvilgsniui erdvės norėtūsi… p.s.: sunku be emociju komentuoti

Aš tokių melačių, kaip “nukirsti” pirštai ar iš niekur dygstančios rankos iš vis dažniausiai nepastebiu, kol kiti nepasako Šypsena Aš metu žvilgsnį į nuotrauką ir ji arba prikausto arba ne. Šita prikausto. O jei su padidke po centimetrą studijuot, tai visko visur galima atrast. Tik nesuprantu kam to reikia.

Nebefotkink to sergancio vaiko. nuotrauka gera

Valdukas, ar tau sakyt ko man nefotkint Mirkt ? O ir vaikas jau senai pasveikes… Kaip sakoma “nesakykit ka man daryti ir as nesakysiu kur jums eiti” Liežuvis Labas