ar grazus jie?


ar grazus jie?

mastau apie tokio pirkima po mazdaug 1000metu,tai butu idomu suzinot jusu nuomones apie ju isvaizda

salonas Kietas Gerai

po 1000 metu bus negrazus dabar face lift super Gerai

po 1000 metu gali korozija labai jamti posparnius Kietas

youtube.com/watch?v=h7dweiwOm04&NR=1Man asmeniskai sitie laivai yra tragiskai baisus.Senasis bumeris dvidesimt kart geriau atrodo,bet cia tik mano nuomone…

tai verta taupyt sakot?

vidus man nepatiko, nors siaip Gerai

*kekšė* nekenciu tu kas juos turi dabar Kanda

Trevetai - geriau pasivok dabar ir vazinek, 1000 metų tikrai negausi sėdėt Šypsena

Gali jau pradet kontruot laiko masina Taip

PIX > baisu vogti tokius kolkas Pavargęs

Prieš faceliftą negražūs, tačiau šitie - nuostabūs. Cha cha

kooperuokimes, as tau paderinsiu toki, tu man toki paderink, vienas kitam padovanosim, o is dovanoto turto išieškoti negalima, tai va, ir toks bus musu dylas Cha chaman kibirini Kietas

ne kolkas paieskosiu kitu budu kaip toki gaut.bet jei nieko neiseis tada prigersiu sesiu i savo 92 metu bmw i ieskosiu tokio mieste kokio noriu,kai rasiu nukirsiu tam soferiui galva atimsiu ta bmw ir vazinesiu uzsileides daina moscow never sleep Idėja

dar butinai atleksiu i pilies eikstele ir isresiu 3 saules,jei pamatysit toki vaizda reiskia ten as viduj sedziu kruvinom rankom Gerai

siais laikais toki nusipirkt lengviau nei nesudetinga. Pasiemi kredita, ir nusiperki. Šypsena

o is ko as atiduosiu tuos pinigus a?

Aha,pasiemi kredita 30 metu,bmw netycia sudauzai autoavarijoj ko pasekoje masina keliauja i lauzyna,tu lieki invalidu,tave ismeta is darbo.Tada varai kartis Juokiasi

Trevetai tavo dienorastyje tokia kruvele pinigu nemenka,ten tavo? Cha cha Ar siaip is intiko ten? Manau uz tiek pinigu iseitu daug tokiu bnv Cha cha